Gå til hovedindhold

Solar Plus Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 3/8 (9,52 mm) & 5/8 (15,88 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter)

Solar PlusSanitetEAN: 7090044990293
Pris fra 188,75 krtil 3.271 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 3.082,25 kr (94% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 120,39 kr 7. maj

Sammenlign priser på Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 3/8 (9,52 mm) & 5/8 (15,88 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 188.75 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dobbelt kobberrør 3/8"-5/8" 20m m. kappe
188,75 kr
Til butik
Dobbelt kobberrør 3/8"-5/8" 20m m. kappe billede

Produktinformation

Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 3/8" (9,52 mm) & 5/8" (15,88 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe.Godkendt til køle- og varmepumpeinstallation.

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: rørsæt til varmepumper
EAN: 7090044990293
Varenr.: 5401008433
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Dobbelt Kobberrør 3/8"-5/8" 20M M. Kappe
3.176,67 kr
Til butik
Dobbelt Kobberrør 3/8"-5/8" 20M M. Kappe billede

Produktinformation

Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 3/8" (9,52 mm) & 5/8" (15,88 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe. Godkendt til køle- og varmepumpeinstallation. Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 3/8" (9,52 mm) & 5/8" (15,88 mm) L=20 m

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing Fixtures
EAN: 7090044990293
Varenr.: 8840820719953
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 3/8 (9,52 mm) & 5/8 (15,88 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter)
3.271 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 3/8 (9,52 mm) & 5/8 (15,88 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 3/8 (9,52 mm) & 5/8 (15,88 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt188,75 kr188,75 krKøb
2Billigelogvvs.dk3.176,67 kr3.176,67 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.271 kr3.470 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 3/8 (9,52 mm) & 5/8 (15,88 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter)

PriceData har fulgt prisen på Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 3/8 (9,52 mm) & 5/8 (15,88 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter) i 169 dage. Laveste pris i perioden er 120,39 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 2.964 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.280 kr.

Den nuværende pris på 188,75 kr er 85% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 3/8 (9,52 mm) & 5/8 (15,88 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 3/8 (9,52 mm) & 5/8 (15,88 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026188,75 kr26,8 kr (17%)
18. maj 2026161,95 kr1,86 kr (1%)
17. maj 2026160,09 kr14,91 kr (9%)
14. maj 2026175 kr8,9 kr (5%)
10. maj 2026183,9 kr14,7 kr (9%)
9. maj 2026169,2 kr48,81 kr (41%)
7. maj 2026120,39 kr64,61 kr (35%)
6. maj 2026185 kr64,61 kr (54%)
21. mar. 2026120,39 kr12,11 kr (9%)
20. mar. 2026132,5 kr12,11 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret