Gå til hovedindhold

Solar Plus Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4 (6,35 mm) & 5/8 (15,88 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter)

Solar PlusSanitetEAN: 7090044990286
Pris fra 167,5 krtil 3.734 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 3.566,5 kr (96% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 106,53 kr 7. maj

Sammenlign priser på Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4 (6,35 mm) & 5/8 (15,88 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 167.5 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dobbelt kobberrør 1/4"-5/8" 20m m. kappe
167,5 kr
Til butik
Dobbelt kobberrør 1/4"-5/8" 20m m. kappe billede

Produktinformation

Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4" (6,35 mm) & 5/8" (15,88 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe.Godkendt til køle- og varmepumpeinstallation.

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: rørsæt til varmepumper
EAN: 7090044990286
Varenr.: 5401008434
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Dobbelt Kobberrør 1/4"-5/8" 20M M. Kappe
2.696,94 kr
Til butik
Dobbelt Kobberrør 1/4"-5/8" 20M M. Kappe billede

Produktinformation

Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4" (6,35 mm) & 5/8" (15,88 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe. Godkendt til køle- og varmepumpeinstallation. Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4" (6,35 mm) & 5/8" (15,88 mm) L=20 m

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing Fixtures
EAN: 7090044990286
Varenr.: 8840820490577
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4 (6,35 mm) & 5/8 (15,88 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter)
3.734 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4 (6,35 mm) & 5/8 (15,88 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4 (6,35 mm) & 5/8 (15,88 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt167,5 kr167,5 krKøb
2Billigelogvvs.dk2.696,94 kr2.696,94 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.734 kr3.933 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4 (6,35 mm) & 5/8 (15,88 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter)

PriceData har fulgt prisen på Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4 (6,35 mm) & 5/8 (15,88 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter) i 166 dage. Laveste pris i perioden er 106,53 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 2.664 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 824 kr.

Den nuværende pris på 167,5 kr er 80% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4 (6,35 mm) & 5/8 (15,88 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4 (6,35 mm) & 5/8 (15,88 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026167,5 kr24,29 kr (17%)
17. maj 2026143,21 kr12,63 kr (8%)
10. maj 2026155,84 kr18,49 kr (13%)
9. maj 2026137,35 kr30,82 kr (29%)
7. maj 2026106,53 kr44,72 kr (30%)
6. maj 2026151,25 kr44,72 kr (42%)
21. mar. 2026106,53 kr10,97 kr (9%)
20. mar. 2026117,5 kr10,97 kr (10%)
17. mar. 2026106,53 kr10,97 kr (9%)
16. mar. 2026117,5 kr10,97 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret