Gå til hovedindhold

Plus Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4 (6,35 mm) & 1/2 (12,7 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter)

PlusSanitetEAN: 7090044990279
Pris fra 120 krtil 2.897 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2.777 kr (96% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 74,28 kr 7. maj

Sammenlign priser på Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4 (6,35 mm) & 1/2 (12,7 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 120 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dobbelt kobberrør 1/4"-1/2" 20m m. kappe
120 kr
Til butik
Dobbelt kobberrør 1/4"-1/2" 20m m. kappe billede

Produktinformation

Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4" (6,35 mm) & 1/2" (12,7 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe.Godkendt til køle- og varmepumpeinstallation.

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: rørsæt til varmepumper
EAN: 7090044990279
Varenr.: 5401008438
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Dobbelt kobberrr, 1/4"-1/2", 20M med kappe - 20 meter
2.118 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4 (6,35 mm) & 1/2 (12,7 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter)
2.897 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4 (6,35 mm) & 1/2 (12,7 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4 (6,35 mm) & 1/2 (12,7 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt120 kr120 krKøb
2WATTOO.DK2.118 kr2.118 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.897 kr3.096 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4 (6,35 mm) & 1/2 (12,7 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter)

PriceData har fulgt prisen på Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4 (6,35 mm) & 1/2 (12,7 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter) i 170 dage. Laveste pris i perioden er 74,28 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 1.959 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 752 kr.

Den nuværende pris på 120 kr er 84% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4 (6,35 mm) & 1/2 (12,7 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4 (6,35 mm) & 1/2 (12,7 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026120 kr18 kr (18%)
18. maj 2026102 kr4,36 kr (4%)
17. maj 2026106,36 kr1,65 kr (2%)
10. maj 2026104,71 kr2,17 kr (2%)
9. maj 2026106,88 kr32,6 kr (44%)
7. maj 202674,28 kr43,22 kr (37%)
6. maj 2026117,5 kr43,22 kr (58%)
21. mar. 202674,28 kr6,97 kr (9%)
20. mar. 202681,25 kr6,97 kr (9%)
17. mar. 202674,28 kr6,97 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret