Gå til hovedindhold

ABB Dobbelt stikkontakt schuko med jord med underlag - Hvid (Jussi)

ABBStikdåserEAN: 6418677335815
Pris fra 87 krtil 120,75 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 33,75 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 81 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Dobbelt stikkontakt schuko med jord med underlag - Hvid (Jussi) og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 87 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ABB 2TKA000994G1, 63 mm, 42 mm, 98 mm, 93 g
87 kr
Til butik
ABB 2TKA000994G1, 63 mm, 42 mm, 98 mm, 93 g billede

Produktspecifikationer

Mærke: ABB
Kategori: Stik & Stikdåser
Farve: 1
Artikel nr.: 2TKA000994G1
EAN: 6418677335815
Varenr.: 1487827
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ABB Stikkontakt DOBBELT (Jussi) PÅBYGNING 16A Hvid
87 kr
Til butik
ABB Stikkontakt DOBBELT (Jussi) PÅBYGNING 16A Hvid billede

Produktinformation

Stikkontakt DOBBELT (Jussi) PÅBYGNING 16A Hvid Produkt beskrivelse: 402EA stikkontakt DOBBELT (komplet/Jussi) PÅBYGNING 16A HvidSchuko dobbelt stikkontakt m. jord uden afbryder, lodret placering, IP 21, Jussi, skrueløse terminaler (Fase/Nul/Jord) for hurtig montering af max. 4 stive ledninger. ABB Impressivo er fremtidens installationsprodukter....

Produktspecifikationer

Mærke: ABB
Kategori: Afbrydermateriel
Artikel nr.: 2TKA000994G1
EAN: 6418677335815
Varenr.: 2756781
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
JUSSI UDVENDIG DOBBELT STIKKONTAKT
93,36 kr
Til butik
JUSSI UDVENDIG DOBBELT STIKKONTAKT billede

Produktinformation

Dobbelt stikkontakt jord uden afbryder, IP 21, Jussi, skrueløse terminaler (Fase/Nul/Jord) for hurtig montering af max. 4 stive ledninger. Leveres komplet - Indsats, ramme og underlag. Stikkontakten har Schuko/sidejord der sikrer perfekt overførelse af jo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ABB
Kategori: Sikringer & Afbrydere
EAN: 6418677335815
Varenr.: 15845162025295
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Jussi Udvendig Dobbelt Stikkontakt
99,29 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
ABB Jussi dobbelt schuko stikkontakt, hvid
100 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Jussi udvendig dobbelt stikkontakt
102,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ABB Jussi dobbelt schuko stikkontakt, hvid
109 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Dobbelt stikkontakt schuko med jord med underlag - Hvid (Jussi)
111 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ABB Jussi dobbelt schuko stikkontakt, hvid
119 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
ABB Stikkontakt Schuko dobbelt Jussi udvendig 16A hvid
120,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dobbelt stikkontakt schuko med jord med underlag - Hvid (Jussi) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dobbelt stikkontakt schuko med jord med underlag - Hvid (Jussi) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK87 kr126 krKøb
2Proshop DK87 kr126 krKøb
3EL-GROSSISTEN93,36 kr93,36 krKøb
4Billigelogvvs.dk99,29 kr99,29 krKøb
5LavprisEl100 kr100 krKøb
6MaintainIt102,5 kr102,5 krKøb
7BilligVVS DK109 kr109 krKøb
8Elvvs.dk111 kr111 krKøb
9Greenline119 kr119 krKøb
10VVS.dk120,75 kr120,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dobbelt stikkontakt schuko med jord med underlag - Hvid (Jussi)

PriceData har fulgt prisen på Dobbelt stikkontakt schuko med jord med underlag - Hvid (Jussi) i 86 dage. Laveste pris i perioden er 81 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 87 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 87 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Dobbelt stikkontakt schuko med jord med underlag - Hvid (Jussi). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Dobbelt stikkontakt schuko med jord med underlag - Hvid (Jussi) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. apr. 202687 kr1 kr (1%)
25. apr. 202686 kr1 kr (1%)
14. apr. 202685 kr3 kr (4%)
9. apr. 202682 kr1 kr (1%)
9. mar. 202681 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret