Gå til hovedindhold

1852 Marine Quality Dobbelt kølrulle blå med beslag - 1024524

1852 Marine QualityKølrullerEAN: 5707400239898
Pris fra 599 krtil 789 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 190 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 505 kr 30. maj

Sammenlign priser på Dobbelt kølrulle blå med beslag - 1024524 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 599 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dobbel kølrulle blå med beslag
-5%599 kr
Før 631 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dobbel kølrulle blå med beslag billede

Produktinformation

Dobbelt kølrulle i blå med beslag

Produktspecifikationer

Kategori: Kølruller
Artikel nr.: 1024524
EAN: 5707400239898
Varenr.: 113857
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Dobbelt kølrulle blå med beslag
-19%637 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dobbelt kølrulle blå med beslag billede

Produktinformation

Dobbelt kølrulle til bådtrailer Dobbelt kølrulle med beslag monteres under kølen på bådtraileren og støtter båden ved søsætning og optagning. De to ruller giver en større og blødere kontaktflade mod kølen end en enkelt rulle og guider båden sikkert på pla...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: None
Kategori: næsehjul & aksler
EAN: 5707400239898
Varenr.: 53936007053641
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Dobbelt kølrulle blå med beslag - 1024524
789 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dobbelt kølrulle blå med beslag - 1024524 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dobbelt kølrulle blå med beslag - 1024524 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Watski DK599 kr599 krKøb
2RenBåd.dk637 kr637 krKøb
3Anyparts789 kr789 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dobbelt kølrulle blå med beslag - 1024524

PriceData har fulgt prisen på Dobbelt kølrulle blå med beslag - 1024524 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 505 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 631 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 589 kr.

Den nuværende pris på 599 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Dobbelt kølrulle blå med beslag - 1024524. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Dobbelt kølrulle blå med beslag - 1024524 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026599 kr94 kr (19%)
30. maj 2026505 kr94 kr (16%)
22. maj 2026599 kr5 kr (1%)
17. maj 2026594 kr5 kr (1%)
20. mar. 2026599 kr32 kr (5%)
25. feb. 2026631 kr57 kr (10%)
23. feb. 2026574 kr56 kr (9%)
17. feb. 2026630 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret