Gå til hovedindhold

Tvilum Dobbelt kommode Vesterholm Askø, 6 skuffer, valnød/mat sort, FSC, B150×D40×H95 cm

TvilumOpbevaring og organiseringEAN: 5713035069762
Pris fra 2.866 krtil 4.221 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.355 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.549 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Dobbelt kommode Vesterholm Askø, 6 skuffer, valnød/mat sort, FSC, B150×D40×H95 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2866 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
VIBORG DOBBELT KOMMODE 6 BREDDE SKUFFER - VALNØD / SORT
-41%2.866 kr
Før 4.820 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
VIBORG DOBBELT KOMMODE 6 BREDDE SKUFFER - VALNØD / SORT billede

Produktinformation

Denne kommode i valnød / sort indeholder 6 skuffer. Kommoden giver derfor masser af opbevaringsplads, og gode muligheder for at holde orden i garderoben.• Moderne kommode• Valnød / sort• Rengøringsvenlig• Leveres usamlet

Produktspecifikationer

Mærke: Tvilum
Kategori: Soveværelse
0
Artikel nr.: 86012gmdj
EAN: 5713035069762
Varenr.: 33287
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
TVILUM Ry dobbelt kommode, m. 6 skuffer - valnød/sort folie og træ
-20%2.927,2 kr
Før 3.659 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TVILUM Ry dobbelt kommode, m. 6 skuffer - valnød/sort folie og træ billede

Produktinformation

Denne dobbelte stilfulde Ry kommode er lavet i valnøddefarvet og sort folieret spånplade med kommodeben i træ. Den er designet med seks skuffer, så der er god plads til opbevaring af forskellige ting og sager. Her får du en kommode, der er lavet i

Produktspecifikationer

Mærke: Tvilum
Kategori: Møbler
Farve: Sort
EAN: 5713035069762
Varenr.: 67482
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dobbelt kommode Vesterholm Askø, 6 skuffer, valnød/mat sort, FSC, B150×D40×H95 cm
2.999 kr
Til butik
Dobbelt kommode Vesterholm Askø, 6 skuffer, valnød/mat sort, FSC, B150×D40×H95 cm billede

Produktinformation

Askø dobbelt kommode med 6 skuffer fra Vesterholm, leveret af Vesterholm, kombinerer funktion og tidløs æstetik til private hjem. Kommoden er udført i spånplade med bagpanel i højdensitetsfiberplade (HDF) og står elegant med fire ben i bejdset bøg, mens m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vesterholm
Kategori: Kommoder
Farve: Valnød matsort
EAN: 5713035069762
Varenr.: 2788762
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rye Kommode bred 6 skuffer mat sort, valnød dekor
4.221 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dobbelt kommode Vesterholm Askø, 6 skuffer, valnød/mat sort, FSC, B150×D40×H95 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dobbelt kommode Vesterholm Askø, 6 skuffer, valnød/mat sort, FSC, B150×D40×H95 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1XL Møbler DK2.866 kr2.866 krKøb
2Boboonline.dk2.927,2 kr2.927,2 krKøb
3Likehome.dk2.999 kr2.999 krKøb
4ebuy24 DK4.221 kr4.570 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dobbelt kommode Vesterholm Askø, 6 skuffer, valnød/mat sort, FSC, B150×D40×H95 cm

PriceData har fulgt prisen på Dobbelt kommode Vesterholm Askø, 6 skuffer, valnød/mat sort, FSC, B150×D40×H95 cm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 2.549 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 2.866 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.661 kr.

Den nuværende pris på 2.866 kr er 8% over normalprisen. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Dobbelt kommode Vesterholm Askø, 6 skuffer, valnød/mat sort, FSC, B150×D40×H95 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Dobbelt kommode Vesterholm Askø, 6 skuffer, valnød/mat sort, FSC, B150×D40×H95 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. apr. 20262.866 kr211,75 kr (8%)
6. apr. 20262.654,25 kr211,75 kr (7%)
5. apr. 20262.866 kr211,75 kr (8%)
31. mar. 20262.654,25 kr15,25 kr (1%)
29. mar. 20262.639 kr15,25 kr (1%)
28. mar. 20262.654,25 kr105,25 kr (4%)
23. mar. 20262.549 kr105,25 kr (4%)
22. mar. 20262.654,25 kr105,25 kr (4%)
19. mar. 20262.549 kr105,25 kr (4%)
18. mar. 20262.654,25 kr105,25 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret