Gå til hovedindhold

DJI MINI 5 PRO 4 rotorer Quadrokopter 50 MP 3840 x 2160 pixel 2788 mAh Sort, Grå

DJIFjernstyrede helikoptereEAN: 6941565996091
Pris fra 5.927 krtil 6.290 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 363 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.500 kr 29. mar.

Sammenlign priser på DJI MINI 5 PRO 4 rotorer Quadrokopter 50 MP 3840 x 2160 pixel 2788 mAh Sort, Grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5927 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DJI Mini 5 Pro Drone
5.927 kr
Til butik
DJI Mini 5 Pro Drone billede

Produktinformation

DJI Mini 5 Pro - Drone - USB - grå

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CP.MA.00000838.01
EAN: 6941565996091
Varenr.: 1003633539
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DJI Mini 5 Pro - Drone - USB - grå
5.950 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dji Mini 5 Pro
-0%5.961 kr
Før 5.961,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dji Mini 5 Pro billede

Produktinformation

50 MP-sensor og 4K ved 130 Mbit/s leverer detaljerede, redigeringsklare optagelser Sammenklappeligt, flyveklar design under 250 g gør udrulning og rejser hurtigere GPS og GLONASS med 0,1 m svævenøjagtighed reducerer behovet for genoptagelser på stedet 42 GB intern lagring og MicroSD-understøttelse op til 1 TB gør filhåndtering enklere Op til 36 min flyvetid og 21 km rækkevidde lader dig dække større områder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DJI
Kategori: Droner
Artikel nr.: CP.MA.00000838.01
EAN: 6941565996091
Varenr.: 5020063821
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DJI - Mini 5 Pro + RC-N3 - 255 g - C0
6.290 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DJI MINI 5 PRO 4 rotorer Quadrokopter 50 MP 3840 x 2160 pixel 2788 mAh Sort, Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DJI MINI 5 PRO 4 rotorer Quadrokopter 50 MP 3840 x 2160 pixel 2788 mAh Sort, Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.927 kr5.927 krKøb
2CS MEGASTORE DK5.950 kr5.950 krKøb
3Dustin DK5.961 kr6.047,25 krKøb
4Proshop DK6.290 kr6.290 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DJI MINI 5 PRO 4 rotorer Quadrokopter 50 MP 3840 x 2160 pixel 2788 mAh Sort, Grå

PriceData har fulgt prisen på DJI MINI 5 PRO 4 rotorer Quadrokopter 50 MP 3840 x 2160 pixel 2788 mAh Sort, Grå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 5.500 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 6.082 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.943 kr.

Den nuværende pris på 5.927 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for DJI MINI 5 PRO 4 rotorer Quadrokopter 50 MP 3840 x 2160 pixel 2788 mAh Sort, Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for DJI MINI 5 PRO 4 rotorer Quadrokopter 50 MP 3840 x 2160 pixel 2788 mAh Sort, Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20265.927 kr23 kr (0%)
23. maj 20265.950 kr14 kr (0%)
15. maj 20265.936 kr9 kr (0%)
13. maj 20265.927 kr22 kr (0%)
12. maj 20265.949 kr1 kr (0%)
8. maj 20265.950 kr1 kr (0%)
7. maj 20265.949 kr1 kr (0%)
6. maj 20265.950 kr23 kr (0%)
4. maj 20265.927 kr13 kr (0%)
1. maj 20265.940 kr17 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret