Gå til hovedindhold

Jakks Disney Princess Legetøj - Style Collection - Trendsetter Shoulde

JakksHåndtaskerEAN: 0192995278998
Pris fra 122 krtil 175 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Disney Princess Legetøj - Style Collection - Trendsetter Shoulde og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 122 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Disney Princess – Trendsetter skuldertaske (278994)
122 kr
Til butik
Disney Princess – Trendsetter skuldertaske (278994) billede

Produktinformation

Bær magien med stil! Den, "Disney" Princess Trendsetter skuldertaske, er det perfekte tilbehør til små prinsesser, der elsker mode og eventyr. Med glitrende detaljer og smukke motiver af ikoniske "Disney"-prinsesser er den både sjov og elegant. Perfekt til opbevaring af små skatte derhjemme eller på farten – til leg, udklædning eller hverdagens eventyr. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Disney
Kategori: Lille hjem & rollespil
EAN: 0192995278998
Varenr.: D43571
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Disney Princess Legetøj - Style Collection - Trendsetter Shoulde
134,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DISNEY PRINCESS Trendsetter Shoulder Purse
162 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jakks DISNEY PRINCESS Trendsetter Shoulder Purse
175 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Disney Princess Legetøj - Style Collection - Trendsetter Shoulde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Disney Princess Legetøj - Style Collection - Trendsetter Shoulde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK122 kr171 krKøb
2Kids-world.dk134,95 kr134,95 krKøb
3CS MEGASTORE DK162 kr201 krKøb
4Proshop DK175 kr214 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Disney Princess Legetøj - Style Collection - Trendsetter Shoulde

PriceData har fulgt prisen på Disney Princess Legetøj - Style Collection - Trendsetter Shoulde i 90 dage. Laveste pris i perioden er 122 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 149,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 139 kr.

Den nuværende pris på 122 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Disney Princess Legetøj - Style Collection - Trendsetter Shoulde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Disney Princess Legetøj - Style Collection - Trendsetter Shoulde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026122 kr7 kr (5%)
12. maj 2026129 kr
25. apr. 2026129,95 kr5 kr (4%)
9. apr. 2026134,95 kr15 kr (10%)
8. apr. 2026149,95 kr15 kr (11%)
3. apr. 2026134,95 kr15 kr (10%)
2. apr. 2026149,95 kr15 kr (11%)
28. mar. 2026134,95 kr15 kr (10%)
27. mar. 2026149,95 kr15 kr (11%)
26. mar. 2026134,95 kr15 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret