Gå til hovedindhold

Marvel Disney Kids Licensing - Fyldt dobbeltdækker penalhus - Spider-Man (017608516)

MarvelHåndarbejde og hobbyEAN: 5701359805746
Pris fra 136 krtil 181 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 130 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Disney Kids Licensing - Fyldt dobbeltdækker penalhus - Spider-Man (017608516) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 136 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Marvel Spider-Man Dobbelt Penalhus
136 kr
Til butik
Marvel Spider-Man Dobbelt Penalhus billede

Produktinformation

Fyldt dobbeltdækker penalhus, 300D rig nylon, 19,5 cm × 12,5 cm × 4 cm. Indhold: 15 cm lineal med 4 farvede klistermærker, 2 trekantede spidse blyanter, 1 spidser, 1 viskelæder, 1 notesblok 20 sider, 16 trekantede spidse farveblyanter.

Produktspecifikationer

Mærke: Marvel
Kategori: Skoletilbehoer
Artikel nr.: 017608516
EAN: 5701359805746
Varenr.: 3281253
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Disney Kids Licensing - Fyldt dobbeltdækker penalhus - Spider-Man (017608516)
168 kr
Til butik
Disney Kids Licensing - Fyldt dobbeltdækker penalhus - Spider-Man (017608516) billede

Produktinformation

Fyldt dobbeltdækker penalhus, 300D rig nylon, 19,5 x 12,5 x 4 cm. Indhold: 15 cm lineal m/4 farvede klistermærker, 2 trekantede spidsede blyanter, 1 blyantspidser, 1 viskelæder, 1 notesblok 20 sider, 16 trekantede spidsede farveblyanter. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Disney
Kategori: Penalhus
EAN: 5701359805746
Varenr.: C90143
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Spider-man - Penalhus Med Indhold - Blå
-11%169,95 kr
Før 189,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Euromic - Spider-Man - Fyldt Dobbelt Penalhus - GEEKD.dk
181 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Disney Kids Licensing - Fyldt dobbeltdækker penalhus - Spider-Man (017608516) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Disney Kids Licensing - Fyldt dobbeltdækker penalhus - Spider-Man (017608516) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK136 kr175 krKøb
2Teknikproffset DK168 kr217 krKøb
3Gucca.dk169,95 kr169,95 krKøb
4Geekd181 kr181 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Disney Kids Licensing - Fyldt dobbeltdækker penalhus - Spider-Man (017608516)

PriceData har fulgt prisen på Disney Kids Licensing - Fyldt dobbeltdækker penalhus - Spider-Man (017608516) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 130 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 181 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 153 kr.

Den nuværende pris på 136 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Disney Kids Licensing - Fyldt dobbeltdækker penalhus - Spider-Man (017608516). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Disney Kids Licensing - Fyldt dobbeltdækker penalhus - Spider-Man (017608516) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026136 kr17 kr (11%)
13. apr. 2026153 kr28 kr (15%)
9. apr. 2026181 kr6 kr (3%)
8. apr. 2026175 kr39 kr (29%)
27. mar. 2026136 kr6 kr (5%)
20. mar. 2026130 kr51 kr (28%)
29. jan. 2026181 kr26 kr (17%)
23. jan. 2026155 kr2 kr (1%)
15. jan. 2026153 kr9 kr (6%)
22. dec. 2025144 kr9 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret