Gå til hovedindhold

Disney Frozen Dukke - 30 cm - Ice Skating Elsa

Pris fra 188 krtil 249,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 61,95 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 156 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Disney Frozen Dukke - 30 cm - Ice Skating Elsa og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 188 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Disney Frozen Ice Skating Elsa
188 kr
Til butik
Disney Frozen Ice Skating Elsa billede

Produktspecifikationer

Mærke: Mattel
Kategori: Modedukker
Farve: 6
Artikel nr.: JBG53
EAN: 0194735287406
Varenr.: 21326509
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Disney Frozen Ice Skating Elsa Doll
188 kr
Til butik
Disney Frozen Ice Skating Elsa Doll billede

Produktinformation

Inspireret af Frost: Vinterfestival. Ingen fest er komplet uden Arendelles frygtløse leder, Elsa! Børn vil elske at forestille sig, hvordan Elsa-dukken inspirerer landsbyboerne i Arendelle til at skate hele natten lang. Hun er klædt på til festlighederne i et lækkert, iskoldt outfit, der minder om, hvordan sneen funkler om natten med matchende skøjter og et ekstra par skinnende sko til at slentre rundt i Arendelle med sin lillesøster Anna. Fans fra 3 år kan forestille sig hendes bløde, børstelige hår bølgende i den kølige brise, mens hun afprøver forskellige vovede bevægelser på isen, lettet af hendes bøjelige knæ. Dukken kan ikke stå uden hjælp. Farver og dekorationer kan variere.

Produktspecifikationer

Mærke: Disney
Kategori: Dukke bamse og udstyr
Artikel nr.: JBG53
EAN: 0194735287406
Varenr.: 3338986
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Disney Frost Ice Skating Elsa Dukke
-18%189 kr
Før 229,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Disney Frost Ice Skating Elsa Dukke billede

Produktinformation

Inspireret af Frozen: Winter Festival er ingen sæsonfejring komplet uden Arendelles frygtløse leder, Elsa! Børn vil elske at forestille sig Elsa-dukken inspirere Arendelles indbyggere til at skøjte natten lang. Hun er klædt til festlighederne i et fejende...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Frost
Kategori: Dukker
EAN: 0194735287406
Varenr.: 303-0JBG53
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Mattel Frozen - Elsa-dukke på skøjter (JBG53)
213 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Disney Frosen Skøjetøj Elsa
-14%239 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Disney Frozen Dukke - 30 cm - Ice Skating Elsa
249,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Disney Frozen Dukke - 30 cm - Ice Skating Elsa koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Disney Frozen Dukke - 30 cm - Ice Skating Elsa koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK188 kr227 krKøb
2Proshop DK188 kr227 krKøb
3Eurotoys189 kr189 krKøb
4Teknikproffset DK213 kr262 krKøb
5Estore DK239 kr239 krKøb
6Kids-world.dk249,95 kr249,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Disney Frozen Dukke - 30 cm - Ice Skating Elsa

PriceData har fulgt prisen på Disney Frozen Dukke - 30 cm - Ice Skating Elsa i 183 dage. Laveste pris i perioden er 77 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 169 kr.

Den nuværende pris på 188 kr er 11% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Disney Frozen Dukke - 30 cm - Ice Skating Elsa. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Disney Frozen Dukke - 30 cm - Ice Skating Elsa de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026188 kr10 kr (6%)
22. maj 2026178 kr10 kr (5%)
17. maj 2026188 kr10 kr (6%)
14. maj 2026178 kr10 kr (5%)
13. maj 2026188 kr10 kr (6%)
11. maj 2026178 kr10 kr (5%)
6. maj 2026188 kr10 kr (6%)
5. maj 2026178 kr10 kr (5%)
4. maj 2026188 kr10 kr (6%)
30. apr. 2026178 kr10 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret