Gå til hovedindhold

Dior Homme After-Shave Lotion (Stop Beauty Waste) 100 ml

DiorAftershaveEAN: 3348901419161
Pris fra 462 krtil 495 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 33 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 450 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Dior Homme After-Shave Lotion (Stop Beauty Waste) 100 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 462 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Christian Dior Dior Homme Aftershave Lotion
462 kr
Til butik
Christian Dior Dior Homme Aftershave Lotion billede

Produktinformation

Dior Homme Aftershave Lotion, 100 ml

Produktspecifikationer

Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 3348901419161
EAN: 3348901419161
Varenr.: 2908925
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dior Homme After Shave Lotion 100 ml
481 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dior Homme After Shave Lotion - Mand - 100 ml
486 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Dior Homme After-Shave Lotion 100 ml
495 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dior Homme After-Shave Lotion (Stop Beauty Waste) 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dior Homme After-Shave Lotion (Stop Beauty Waste) 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK462 kr501 krKøb
2Teknikproffset DK481 kr530 krKøb
3CS MEGASTORE DK486 kr525 krKøb
4Beautycos DK495 kr524 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dior Homme After-Shave Lotion (Stop Beauty Waste) 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Dior Homme After-Shave Lotion (Stop Beauty Waste) 100 ml i 135 dage. Laveste pris i perioden er 432 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 485 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 465 kr.

Den nuværende pris på 462 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Dior Homme After-Shave Lotion (Stop Beauty Waste) 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Dior Homme After-Shave Lotion (Stop Beauty Waste) 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026462 kr13 kr (3%)
21. maj 2026475 kr10 kr (2%)
22. apr. 2026485 kr10 kr (2%)
17. apr. 2026475 kr10 kr (2%)
2. apr. 2026485 kr24 kr (5%)
28. mar. 2026461 kr14 kr (3%)
6. mar. 2026475 kr25 kr (6%)
4. mar. 2026450 kr10 kr (2%)
3. mar. 2026460 kr28 kr (6%)
28. feb. 2026432 kr43 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret