Gå til hovedindhold

Mont Blanc - Aftershave Lotion Til Mænd - Legend 100 Ml

Mont BlancAftershaveEAN: 3386460032780
Pris fra 218 krtil 498 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 280 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mont Blanc - Aftershave Lotion Til Mænd - Legend 100 Ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 218 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mont Blanc Legend Aftershave Lotion
218 kr
Til butik
Mont Blanc Legend Aftershave Lotion billede

Produktinformation

Montblanc Legend Aftershave Lotion er en velduftende finish efter barbering . Denne duft står for ikonisk maskulinitet inden for en verden af luksus. En frisk Fougère symboliserer tidløs maskulinitet verden over. Topnoter af Italiensk Bergamot, Litsea Cubeb, Fransk Lavandin og Ananas Blade Hjertenoter af Frisk Jasmin, Hvid Cedertræ, Pomarose TM, Roser, samt bundnoter af Evernyl, Ambrofix, Sandeltræ og Tonkabønner. Velduftende aftershave lotion En duft som står for ikonisk maskulinitet Noter af bl.a. bergamot, hvid cedertræ, sandeltræ og tonkabønner...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mont Blanc
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: MONMB008A04
EAN: 3386460032780
Varenr.: 3029031
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Mont Blanc Legend Pour Homme After Shave Lotion 100 ml
240 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
MontBlanc - Legend After Shave Lotion - 100 ml
-37%298 kr
Før 470 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Mont Blanc - Aftershave Lotion Til Mænd - Legend 100 Ml
339,95 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Mont Blanc Legend Aftershave Lotion 100 ml
-10%359 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Montblanc Legend Aftershave Lotion 100 ml
-25%397,5 kr
Før 530 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Montblanc Legend Aftershave Lotion 100 ml
398 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Mont Blanc Legend Aftershave Lotion (100 ml)
-20%424 kr
Før 530 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Montblanc Legend Pour Homme After Shave - 100 ml
498 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mont Blanc - Aftershave Lotion Til Mænd - Legend 100 Ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mont Blanc - Aftershave Lotion Til Mænd - Legend 100 Ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK218 kr257 krKøb
2Teknikproffset DK240 kr289 krKøb
3BilligParfume.dk298 kr298 krKøb
4Gucca.dk339,95 kr339,95 krKøb
5Cocopanda DK359 kr359 krKøb
6NiceHair.dk397,5 kr397,5 krKøb
7Lyko DK398 kr398 krKøb
8Made4men Danmark424 kr424 krKøb
9NordicFeel DK498 kr498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mont Blanc - Aftershave Lotion Til Mænd - Legend 100 Ml

PriceData har fulgt prisen på Mont Blanc - Aftershave Lotion Til Mænd - Legend 100 Ml i 58 dage. Laveste pris i perioden er 218 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 244 kr.

Den nuværende pris på 218 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Mont Blanc - Aftershave Lotion Til Mænd - Legend 100 Ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Mont Blanc - Aftershave Lotion Til Mænd - Legend 100 Ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 2026218 kr1 kr (0%)
8. maj 2026219 kr50 kr (19%)
9. apr. 2026269 kr1 kr (0%)
5. apr. 2026268 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret