Gå til hovedindhold

EL-Grossisten DIOLUX KRONE40 4W/830 E14 (470 lumen), 3-trins dæmpning (=40w)

EL-GrossistenLED-pærerEAN: 5704413027382
Pris fra 38 krtil 70 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 32 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 36 kr 20. mar.

Sammenlign priser på DIOLUX KRONE40 4W/830 E14 (470 lumen), 3-trins dæmpning (=40w) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 38 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
DIOLUX KRONE40 4W/830 E14 (470 lumen), 3-trins dæmpning (=40w)
38 kr
Til butik
DIOLUX KRONE40 4W/830 E14 (470 lumen), 3-trins dæmpning (=40w) billede

Produktinformation

Colli: 10 Diameter: Ø45mm Længde: 78mm Sokkel: E14 Strømforbrug: 4W Lysspredning: 320 ° Lumen: 470 =40W Ra>80 3.000 kelvin Energiklasse: E Dæmpbar: Ja, 3-trins - 100% / 50% / 20% Tryk off/on: 3 6 sek = sidste niveau. Levetid i tim

Produktspecifikationer

Kategori: E14 pære LED
EAN: 5704413027382
Varenr.: 2685381
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Diolux Krone 4W E14 3000K 470Lm 3-trinsdæmpbar
41,33 kr
Til butik
Diolux Krone 4W E14 3000K 470Lm 3-trinsdæmpbar billede

Produktinformation

Smart LED pære som kan dæmpes uden brug af lysdæmper.Pæren er tre-trinsdæmpbar, hvilket betyder at den ændrer lysstyrke hver gang du tænder for pæren.Få dæmp uden at invistere i lysdæmper, brug den eksisterende afbryder.Der skiftes mellem 100%, 40% og 12,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: E 14
EAN: 5704413027382
Varenr.: 15845494620495
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Diolux Krone 4W E14 3000K 470Lm 3-trinsdæmpbar
41,33 kr
Til butik
Diolux Krone 4W E14 3000K 470Lm 3-trinsdæmpbar billede

Produktinformation

Diolux Krone 4W E14 er en energieffektiv LED-pære med en varm hvid farvetemperatur på 3000K, der leverer et lysudbytte på 470 lumen. Med en 3-trins dæmpbar funktion kan belysningen tilpasses forskellige stemninger og behov uden behov for ekstra dæmperudst...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: E 14
EAN: 5704413027382
Varenr.: 15110272909638
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
DIOLUX KRONE40 4W 830 E14 470lm 3-DIM - GN
70 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIOLUX KRONE40 4W/830 E14 (470 lumen), 3-trins dæmpning (=40w) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIOLUX KRONE40 4W/830 E14 (470 lumen), 3-trins dæmpning (=40w) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk38 kr38 krKøb
2EL-GROSSISTEN41,33 kr41,33 krKøb
3EL-NETSALG41,33 kr41,33 krKøb
4Luxlight.dk70 kr70 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIOLUX KRONE40 4W/830 E14 (470 lumen), 3-trins dæmpning (=40w)

PriceData har fulgt prisen på DIOLUX KRONE40 4W/830 E14 (470 lumen), 3-trins dæmpning (=40w) i 167 dage. Laveste pris i perioden er 33,06 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 41,33 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 38 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for DIOLUX KRONE40 4W/830 E14 (470 lumen), 3-trins dæmpning (=40w). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for DIOLUX KRONE40 4W/830 E14 (470 lumen), 3-trins dæmpning (=40w) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202638 kr3,33 kr (8%)
24. maj 202641,33 kr3,33 kr (9%)
6. maj 202638 kr3,33 kr (8%)
5. maj 202641,33 kr3,33 kr (9%)
24. apr. 202638 kr3,33 kr (8%)
23. apr. 202641,33 kr3,33 kr (9%)
24. mar. 202638 kr3,33 kr (8%)
23. mar. 202641,33 kr5,33 kr (15%)
20. mar. 202636 kr5,33 kr (13%)
19. mar. 202641,33 kr5,33 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret