Gå til hovedindhold

Diktafon Tascam Portacapture X8 - bærbar højopløst multitrack-optager

TascamElektronikEAN: 4907034133154
Pris fra 3.068 krtil 3.319 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 251 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.050 kr 22. maj

Sammenlign priser på Diktafon Tascam Portacapture X8 - bærbar højopløst multitrack-optager og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3068 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tascam Portacapture X8 Stemmeoptager
3.068 kr
Til butik
Tascam Portacapture X8 Stemmeoptager billede

Produktinformation

Tascam Portacapture X8 - Stemmeoptager

Produktspecifikationer

Mærke: Tascam
Artikel nr.: PORTACAPTURE X8
EAN: 4907034133154
Varenr.: 1002989638
Gå til Music2you
TrustScore 5 ud af 54,8
Tascam Portacapture X8 Transportabel Multitrack Recorder
3.195 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tascam Portacapture X8 - Stemmeoptager
3.197 kr
Til butik
Gå til Disconetto.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Tascam PortaCapture X8 transportabel multitrack recorder
3.199 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tascam Portacapture X8 - MP3-Afspiller
3.199 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Diktafon Tascam Portacapture X8 - bærbar højopløst multitrack-optager
-15%3.299 kr
Før 3.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Diktafon Tascam Portacapture X8 - bærbar højopløst multitrack-optager
-15%3.319 kr
Før 3.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Diktafon Tascam Portacapture X8 - bærbar højopløst multitrack-optager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Diktafon Tascam Portacapture X8 - bærbar højopløst multitrack-optager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.068 kr3.068 krKøb
2Music2you3.195 kr3.195 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.197 kr3.197 krKøb
4Disconetto.dk3.199 kr3.199 krKøb
5Proshop DK3.199 kr3.199 krKøb
6Boligcenter DK3.299 kr3.299 krKøb
7Vivas DK3.319 kr3.398 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Diktafon Tascam Portacapture X8 - bærbar højopløst multitrack-optager

PriceData har fulgt prisen på Diktafon Tascam Portacapture X8 - bærbar højopløst multitrack-optager i 166 dage. Laveste pris i perioden er 3.050 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 3.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.101 kr.

Den nuværende pris på 3.068 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Diktafon Tascam Portacapture X8 - bærbar højopløst multitrack-optager. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Diktafon Tascam Portacapture X8 - bærbar højopløst multitrack-optager de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.068 kr2 kr (0%)
31. maj 20263.070 kr5 kr (0%)
30. maj 20263.065 kr3 kr (0%)
29. maj 20263.062 kr3 kr (0%)
28. maj 20263.065 kr1 kr (0%)
25. maj 20263.064 kr7 kr (0%)
24. maj 20263.057 kr3 kr (0%)
23. maj 20263.054 kr4 kr (0%)
22. maj 20263.050 kr9 kr (0%)
18. maj 20263.059 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret