Gå til hovedindhold

DIGITUS TV Presentation DA-90370 - Vogn med hjul - for fladt panel/notebook/AV-udstyr - skærmstørrelse: 37-70

DigitusTv- og skærmbeslagEAN: 4016032428589
Pris fra 1.179 krtil 1.671 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 492 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.169 kr 21. maj

Sammenlign priser på DIGITUS TV Presentation DA-90370 - Vogn med hjul - for fladt panel/notebook/AV-udstyr - skærmstørrelse: 37-70 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1179 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV gulvstander med hjul - DIGITUS TV Presentation cart, sort
-9%1.179 kr
Før 1.294 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV gulvstander med hjul - DIGITUS TV Presentation cart, sort billede

Produktinformation

Fleksibel TV gulvstander til møder og præsentationerGør skærmdeling og præsentationer nemme med DIGITUS TV Presentation cart. Den mobile vogn passer til skærme fra 37–70 tommer og bærer op til 50 kg, så den er ideel til mødelokaler, skoler, receptioner og events. Den justerbare højde og vippefunktion fra -10 til 10° hjælper dig med at få den rette betragtningsvinkel, mens fire hjul gør det let at rulle standeren mellem rum.Gennemtænkt designStativet er i sort og leveres med to justerbare hylder - praktisk til laptop, medieafspiller eller kamera. Den nederste hylde måler 43 × 33 cm. VESA-kompatibilitet op til 600 × 400 mm sikrer nem montering af de fleste fladskærme.Type: Flytbar gulvstander til fladskærmFarve: SortSkærmstørrelse: 94–177,8 cm (37–70")Maks. belastning: 50 kgVESA: Op til 600 × 400 mmHøjdejustering: Ja (område: 186–218 mm)Vippevinkel: -10 – 10°Hjul: 4 stk.Medfølgende hylder: 2, justerbareNederste hylde: B 43 cm × D 33 cmMonteringstype: GulvPakkemål: 117,6 × 44,0 × 22,0 cmPakkens vægt: 22,5 kgBrugervejledning: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 23.7g
EAN: 4016032428589
Varenr.: 1930375
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV gulvstander med hjul - DIGITUS TV Presentation cart, sort
-9%1.199 kr
Før 1.314 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV gulvstander med hjul - DIGITUS TV Presentation cart, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 23.7g
EAN: 4016032428589
Varenr.: 1930375
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS TV Presentation DA-90370 Vogn med hjul LCD/plasmapanel/notebook/DVD/webcam 37"-70"
1.370 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS TV Presentation DA-90370 - Vogn med hjul - for fladt panel/notebook/AV-udstyr - skærmstørrelse: 37-70
1.638 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS TV Presentation - Maks 60 kg - Maks størrelse 70"
1.671 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS TV Presentation DA-90370 - Vogn med hjul - for fladt panel/notebook/AV-udstyr - skærmstørrelse: 37-70 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS TV Presentation DA-90370 - Vogn med hjul - for fladt panel/notebook/AV-udstyr - skærmstørrelse: 37-70 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.179 kr1.179 krKøb
2Vivas DK1.199 kr1.438 krKøb
3CompuMail DK1.370 kr1.370 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.638 kr1.837 krKøb
5Proshop DK1.671 kr1.671 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS TV Presentation DA-90370 - Vogn med hjul - for fladt panel/notebook/AV-udstyr - skærmstørrelse: 37-70

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS TV Presentation DA-90370 - Vogn med hjul - for fladt panel/notebook/AV-udstyr - skærmstørrelse: 37-70 i 186 dage. Laveste pris i perioden er 1.129 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 1.842 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.541 kr.

Den nuværende pris på 1.179 kr er 23% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 44 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 81 prisændringer for DIGITUS TV Presentation DA-90370 - Vogn med hjul - for fladt panel/notebook/AV-udstyr - skærmstørrelse: 37-70. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 81 prisændringer for DIGITUS TV Presentation DA-90370 - Vogn med hjul - for fladt panel/notebook/AV-udstyr - skærmstørrelse: 37-70 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20261.179 kr10 kr (1%)
21. maj 20261.169 kr10 kr (1%)
12. maj 20261.179 kr10 kr (1%)
9. maj 20261.189 kr476 kr (29%)
7. maj 20261.665 kr436 kr (35%)
5. maj 20261.229 kr436 kr (26%)
1. maj 20261.665 kr33 kr (2%)
30. apr. 20261.632 kr7 kr (0%)
27. apr. 20261.639 kr13 kr (1%)
26. apr. 20261.652 kr24 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret