Gå til hovedindhold

DIGITUS Professional DN-96332-4 - Fiber optisk splice boks - LC x 48 - 1U - 19

DigitusNetværkEAN: 4016032320760
Pris fra 1.418 krtil 1.819 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 401 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.253 kr 18. apr.

Sammenlign priser på DIGITUS Professional DN-96332-4 - Fiber optisk splice boks - LC x 48 - 1U - 19 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1418 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS Professional DN-96332-4 - Fiber optisk splice boks - LC x 48 - 1U - 19
1.418 kr
Til butik
DIGITUS Professional DN-96332-4 - Fiber optisk splice boks - LC x 48 - 1U - 19 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Tilbehør
Farve: 2
Artikel nr.: DN-96332-4
EAN: 4016032320760
Varenr.: 3446005
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS 1U - Fiber Optic Sliding Splice Box
1.478 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Digitus Fiber optisk splice boks
1.729 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Fiberpatchpanel 1U til rack - DIGITUS, skydende splice-boks, LC, OM4
1.799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Fiberpatchpanel 1U til rack - DIGITUS, skydende splice-boks, LC, OM4
1.819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS Professional DN-96332-4 - Fiber optisk splice boks - LC x 48 - 1U - 19 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS Professional DN-96332-4 - Fiber optisk splice boks - LC x 48 - 1U - 19 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.418 kr1.418 krKøb
2Proshop DK1.478 kr1.478 krKøb
3CompuMail DK1.729 kr1.729 krKøb
4Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
5Vivas DK1.819 kr1.898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS Professional DN-96332-4 - Fiber optisk splice boks - LC x 48 - 1U - 19

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS Professional DN-96332-4 - Fiber optisk splice boks - LC x 48 - 1U - 19 i 122 dage. Laveste pris i perioden er 1.252 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 1.478 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.303 kr.

Den nuværende pris på 1.418 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 61 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for DIGITUS Professional DN-96332-4 - Fiber optisk splice boks - LC x 48 - 1U - 19. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for DIGITUS Professional DN-96332-4 - Fiber optisk splice boks - LC x 48 - 1U - 19 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.418 kr53 kr (4%)
29. maj 20261.365 kr8 kr (1%)
28. maj 20261.373 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.374 kr8 kr (1%)
26. maj 20261.382 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.383 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.392 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.400 kr9 kr (1%)
22. maj 20261.409 kr9 kr (1%)
13. maj 20261.418 kr50 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret