Gå til hovedindhold

DIGITUS Professional DN-19-PB-TB Beslag til krydsfelt Grå

Pris fra 558 krtil 561 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 3 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 500 kr 13. maj

Sammenlign priser på DIGITUS Professional DN-19-PB-TB Beslag til krydsfelt Grå og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 558 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS Professional DN-19-PB-TB Beslag til krydsfelt Grå
558 kr
Til butik
DIGITUS Professional DN-19-PB-TB Beslag til krydsfelt Grå billede

Produktinformation

DIGITUS Professional DN-19-PB-TB - Beslag til krydsfelt - vægmonterbar - grå, RAL 7035 - 19"

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DN-19-PB-TB
EAN: 4016032456995
Varenr.: 996819873
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS Professional DN-19-PB-TB - patch panel bracket
561 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS Professional DN-19-PB-TB Beslag til krydsfelt Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS Professional DN-19-PB-TB Beslag til krydsfelt Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK558 kr558 krKøb
2Proshop DK561 kr600 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS Professional DN-19-PB-TB Beslag til krydsfelt Grå

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS Professional DN-19-PB-TB Beslag til krydsfelt Grå i 181 dage. Laveste pris i perioden er 491 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 562 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 511 kr.

Den nuværende pris på 558 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 89 prisændringer for DIGITUS Professional DN-19-PB-TB Beslag til krydsfelt Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 89 prisændringer for DIGITUS Professional DN-19-PB-TB Beslag til krydsfelt Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026558 kr1 kr (0%)
29. maj 2026559 kr1 kr (0%)
28. maj 2026558 kr3 kr (1%)
27. maj 2026561 kr3 kr (1%)
24. maj 2026558 kr3 kr (1%)
20. maj 2026555 kr7 kr (1%)
19. maj 2026562 kr6 kr (1%)
17. maj 2026556 kr2 kr (0%)
16. maj 2026554 kr5 kr (1%)
15. maj 2026549 kr45 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret