Gå til hovedindhold

DIGITUS - PoE splitter - Gigabit Ethernet industrial - 60 Watt Strømforsyning - 60 Watt - ATX - 80 Plus

Pris fra 487 krtil 689 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 202 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 464 kr 22. maj

Sammenlign priser på DIGITUS - PoE splitter - Gigabit Ethernet industrial - 60 Watt Strømforsyning - 60 Watt - ATX - 80 Plus og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 487 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS 60Watt
487 kr
Til butik
DIGITUS 60Watt billede

Produktinformation

DIGITUS - PoE fordeler (monterbar på DIN rail) - Gigabit Ethernet, industriel - DC 48 V - 60 watt

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DN-651140
EAN: 4016032486756
Varenr.: 1001365310
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS - PoE splitter - Gigabit Ethernet industrial - 60 Watt Strømforsyning - 60 Watt - ATX - 80 Plus
500 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Dn-651140 Gigabit Ethernet Poe Splitter Industrial 60w
624 kr
Til butik
Digitus Dn-651140 Gigabit Ethernet Poe Splitter Industrial 60w billede

Produktinformation

Konverterer PoE 36–57 V til stabil 12 V DC 4,25 A og leverer op til 51 W Understøtter Gigabit-netværk og IEEE 802.3af/at/bt for kompatibilitet Automatisk registrering af effekt og PSE Alternative A og B muliggør plug-and-play DIN-skinnebeslag og kompakt kabinet sparer plads i rack og skabe LED-indikatorer, DC-stik og medfølgende kabel gør installationen enklere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: PoE splitter
Artikel nr.: DN-651140
EAN: 4016032486756
Varenr.: 5011348140
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DIGITUS Gigabit Ethernet PoE-splitter - Industrial, 60 W
-14%669 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DIGITUS Gigabit Ethernet PoE-splitter - Industrial, 60 W
-14%689 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS - PoE splitter - Gigabit Ethernet industrial - 60 Watt Strømforsyning - 60 Watt - ATX - 80 Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS - PoE splitter - Gigabit Ethernet industrial - 60 Watt Strømforsyning - 60 Watt - ATX - 80 Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK487 kr487 krKøb
2Proshop DK500 kr539 krKøb
3Dustin DK624 kr710,25 krKøb
4Boligcenter DK669 kr669 krKøb
5Vivas DK689 kr768 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS - PoE splitter - Gigabit Ethernet industrial - 60 Watt Strømforsyning - 60 Watt - ATX - 80 Plus

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS - PoE splitter - Gigabit Ethernet industrial - 60 Watt Strømforsyning - 60 Watt - ATX - 80 Plus i 162 dage. Laveste pris i perioden er 464 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 514 kr.

Den nuværende pris på 487 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for DIGITUS - PoE splitter - Gigabit Ethernet industrial - 60 Watt Strømforsyning - 60 Watt - ATX - 80 Plus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for DIGITUS - PoE splitter - Gigabit Ethernet industrial - 60 Watt Strømforsyning - 60 Watt - ATX - 80 Plus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026487 kr3 kr (1%)
30. maj 2026490 kr26 kr (6%)
22. maj 2026464 kr26 kr (5%)
21. maj 2026490 kr4 kr (1%)
20. maj 2026494 kr1 kr (0%)
19. maj 2026493 kr1 kr (0%)
18. maj 2026492 kr5 kr (1%)
17. maj 2026487 kr3 kr (1%)
16. maj 2026490 kr4 kr (1%)
15. maj 2026494 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret