Gå til hovedindhold

DIGITUS - PoE injector - 8-port Gigabit Ethernet 802.3bt - 250 Watt

DIGITUSNetværkEAN: 4016032495338
Pris fra 1.707 krtil 3.949 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.242 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.605 kr 29. apr.

Sammenlign priser på DIGITUS - PoE injector - 8-port Gigabit Ethernet 802.3bt - 250 Watt og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1707 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS 250Watt
1.707 kr
Til butik
DIGITUS 250Watt billede

Produktinformation

DIGITUS - Strøminjektor (stativ-monterbar / ekstern) - 8-port Gigabit Ethernet, 802.3bt - AC 100-240 V - 250 Watt - output-stikforbindelser: 8 - 1U

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DN-95118
EAN: 4016032495338
Varenr.: 1002319857
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus 8-port Gigabit Ethernet Poe Injektor, 802.3bt, 250 W
1.999 kr
Til butik
Digitus 8-port Gigabit Ethernet Poe Injektor, 802.3bt, 250 W billede

Produktinformation

Leverer PoE op til 90 W pr. port, med 250 W samlet budget Seksten RJ45-porte, 8 indgange og 8 udgange, reducerer kabelføring Strøm og data over ét enkelt kabel op til 100 m rækkevidde Gigabithastigheder, 10/100/1000 Mbit/s, understøtter båndbreddekrævende apps Plug and play-opsætning med LED-indikatorer på fronten og en støjsvag køleblæser...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: PoE injector
Artikel nr.: DN-95118
EAN: 4016032495338
Varenr.: 5020018189
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS - PoE injector - 8-port Gigabit Ethernet 802.3bt - 250 Watt
2.001 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PoE injector 8-port gigabit - DIGITUS, 802.3bt, 250 W
-4%2.199 kr
Før 2.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PoE injector 8-port gigabit - DIGITUS, 802.3bt, 250 W
-4%2.219 kr
Før 2.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Digitus 8-Port Gigabit Ethernet PoE
3.949 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS - PoE injector - 8-port Gigabit Ethernet 802.3bt - 250 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS - PoE injector - 8-port Gigabit Ethernet 802.3bt - 250 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.707 kr1.707 krKøb
2Dustin DK1.999 kr2.085,25 krKøb
3Proshop DK2.001 kr2.001 krKøb
4Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
5Vivas DK2.219 kr2.298 krKøb
6Ultrashop3.949 kr3.949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS - PoE injector - 8-port Gigabit Ethernet 802.3bt - 250 Watt

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS - PoE injector - 8-port Gigabit Ethernet 802.3bt - 250 Watt i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.605 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 1.930 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.744 kr.

Den nuværende pris på 1.707 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for DIGITUS - PoE injector - 8-port Gigabit Ethernet 802.3bt - 250 Watt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for DIGITUS - PoE injector - 8-port Gigabit Ethernet 802.3bt - 250 Watt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.707 kr18 kr (1%)
30. apr. 20261.725 kr120 kr (7%)
29. apr. 20261.605 kr2 kr (0%)
28. apr. 20261.607 kr118 kr (7%)
16. apr. 20261.725 kr205 kr (11%)
15. apr. 20261.930 kr35 kr (2%)
14. apr. 20261.895 kr161 kr (9%)
13. apr. 20261.734 kr9 kr (1%)
1. apr. 20261.725 kr112 kr (6%)
21. mar. 20261.837 kr112 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret