Gå til hovedindhold

Digitus PLANET HPOE-1200G 12-Port Gigabit IEEE 802.3at PoE+ Managed Injector Hub

DigitusNetværkEAN: 4711213688171
Pris fra 3.404 krtil 3.874 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 470 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.382 kr 28. mar.

Sammenlign priser på PLANET HPOE-1200G 12-Port Gigabit IEEE 802.3at PoE+ Managed Injector Hub og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3404 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PLANET HPOE-1200G 360Watt
3.404 kr
Til butik
PLANET HPOE-1200G 360Watt billede

Produktinformation

PLANET HPOE-1200G - Strøminjektor - 360 watt - Ethernet 10/100/1000 - output-stikforbindelser: 12

Produktspecifikationer

Artikel nr.: HPOE-1200G
EAN: 4711213688171
Varenr.: 992933981
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PLANET HPOE-1200G 12-Port Gigabit IEEE 802.3at PoE+ Managed Injector Hub
3.755 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Hpoe-1200g 12-port Gigabit Midspan 360w
3.874 kr
Til butik
Digitus Hpoe-1200g 12-port Gigabit Midspan 360w billede

Produktinformation

Centraliser strømforsyningen med et PoE-budget på 360 W til 12 PoE+ porte Udrul PoE uden at udskifte switches, med data ind og PoE ud Web- og SNMP-styring gør det muligt at planlægge, overvåge og genstarte PD'er Rackmonterbart 1 U-design med smarte blæsere til stille og pålidelig drift Realtidsgrafer over effekt og advarsler forenkler kapacitetsplanlægning og kontrol...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Midspan
Artikel nr.: HPOE-1200G
EAN: 4711213688171
Varenr.: 5011270883

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PLANET HPOE-1200G 12-Port Gigabit IEEE 802.3at PoE+ Managed Injector Hub koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PLANET HPOE-1200G 12-Port Gigabit IEEE 802.3at PoE+ Managed Injector Hub koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.404 kr3.404 krKøb
2Proshop DK3.755 kr3.755 krKøb
3Dustin DK3.874 kr3.960,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PLANET HPOE-1200G 12-Port Gigabit IEEE 802.3at PoE+ Managed Injector Hub

PriceData har fulgt prisen på PLANET HPOE-1200G 12-Port Gigabit IEEE 802.3at PoE+ Managed Injector Hub i 147 dage. Laveste pris i perioden er 3.365 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 3.874 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.413 kr.

Den nuværende pris på 3.404 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 64 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for PLANET HPOE-1200G 12-Port Gigabit IEEE 802.3at PoE+ Managed Injector Hub. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for PLANET HPOE-1200G 12-Port Gigabit IEEE 802.3at PoE+ Managed Injector Hub de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 20263.404 kr24 kr (1%)
11. maj 20263.428 kr12 kr (0%)
7. maj 20263.440 kr16 kr (0%)
5. maj 20263.456 kr418 kr (11%)
30. apr. 20263.874 kr418 kr (12%)
28. apr. 20263.456 kr16 kr (0%)
20. apr. 20263.440 kr55 kr (2%)
19. apr. 20263.385 kr24 kr (1%)
18. apr. 20263.409 kr12 kr (0%)
17. apr. 20263.421 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret