Gå til hovedindhold

DIGITUS HDMI-kabel med Ethernet 4K UHD - 3 m - 10-pak

DIGITUSKablerEAN: 4016032451990
Pris fra 261 krtil 409 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 148 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 246 kr 9. apr.

Sammenlign priser på DIGITUS HDMI-kabel med Ethernet 4K UHD - 3 m - 10-pak og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 261 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASSMANN HDMI-kabel med Ethernet 2m Sort
261 kr
Til butik
ASSMANN HDMI-kabel med Ethernet 2m Sort billede

Produktinformation

ASSMANN - High Speed - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 2 m - sort - 4K support (pakke med 10)

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: AK-990920-020-S
EAN: 4016032451990
Varenr.: 995534809
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS ASSMANN HDMI cable with Ethernet - 2 m
344 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DIGITUS HDMI-kabel med Ethernet 4K UHD - 3 m - 10-pak
-5%389 kr
Før 409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
DIGITUS HDMI-kabel med Ethernet 4K UHD - 3 m - 10-pak billede

Produktinformation

Stabile HDMI-forbindelser i hverdagenFå en enkel og driftssikker tilslutning mellem tv, skærm, konsol og medieafspiller med dette HDMI-kabel med Ethernet fra DIGITUS. Kablet understøtter 4K UHD, så både billede og lyd overføres skarpt og klart. Med en længde på 3 m har du fleksibilitet til at placere udstyret, som det passer dig, uden kabelrod.Praktisk 10-pak til hjem og erhvervDenne pakke indeholder 10 stk. HDMI-kabler - ideel til kontorer, klasseværelser, mødelokaler eller hjemmet med flere enheder. Du får ens kabler til alle installationer, hvilket gør opsætning og udskiftning hurtig og nem.Type: HDMI-kabel med EthernetOpløsning: Understøtter 4K UHDStik: HDMI han til HDMI hanLængde: 3 m pr. kabelAntal: 10 stk.Brand: DIGITUS...

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: HDMI-kabler
Vægt: 1.94g
EAN: 4016032451990
Varenr.: 2135025
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DIGITUS HDMI-kabel med Ethernet 4K UHD - 3 m - 10-pak
-5%409 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS HDMI-kabel med Ethernet 4K UHD - 3 m - 10-pak koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS HDMI-kabel med Ethernet 4K UHD - 3 m - 10-pak koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK261 kr261 krKøb
2Proshop DK344 kr383 krKøb
3Boligcenter DK389 kr389 krKøb
4Vivas DK409 kr488 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS HDMI-kabel med Ethernet 4K UHD - 3 m - 10-pak

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS HDMI-kabel med Ethernet 4K UHD - 3 m - 10-pak i 143 dage. Laveste pris i perioden er 242 kr (registreret d. 11. januar 2026), højeste er 327 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 265 kr.

Den nuværende pris på 261 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 63 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for DIGITUS HDMI-kabel med Ethernet 4K UHD - 3 m - 10-pak. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for DIGITUS HDMI-kabel med Ethernet 4K UHD - 3 m - 10-pak de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026261 kr4 kr (2%)
25. maj 2026265 kr4 kr (1%)
24. maj 2026269 kr8 kr (3%)
23. maj 2026277 kr4 kr (1%)
22. maj 2026281 kr4 kr (1%)
20. maj 2026285 kr8 kr (3%)
18. maj 2026293 kr4 kr (1%)
17. maj 2026297 kr4 kr (1%)
16. maj 2026301 kr4 kr (1%)
15. maj 2026305 kr45 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret