Gå til hovedindhold

DIGITUS DS-55508 4K HDBaseT HDMI Extender Set Up to 150 meter

DigitusRepeatere og transceivereEAN: 4016032478942
Pris fra 1.513 krtil 2.019 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 506 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.421 kr 8. apr.

Sammenlign priser på DIGITUS DS-55508 4K HDBaseT HDMI Extender Set Up to 150 meter og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1513 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS DS-55508 Video/audio/infrarød/seriel forlænger
1.513 kr
Til butik
DIGITUS DS-55508 Video/audio/infrarød/seriel forlænger billede

Produktinformation

DIGITUS DS-55508 - Sender og modtager - video/audio/infrarød/seriel forlænger - HDMI, HDBaseT - over CAT 5e/6/7/8 - op til 150 m

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DS-55508
EAN: 4016032478942
Varenr.: 1000583754
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS DS-55508 4K HDBaseT HDMI Extender Set Up to 150 meter
1.535 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Ds-55508 Av Forlænger Av Sender & Modtager Sort
1.994 kr
Til butik
Digitus Ds-55508 Av Forlænger Av Sender & Modtager Sort billede

Produktinformation

Udvid 4K-video til 3840x2160 px over standard Cat5e til Cat8 Kører op til 150 m, planlæg kabelkategori og kablets længde omhyggeligt Metalkabinet med ESD-beskyttelse giver driftssikker fast installation Plug-and-play-opsætning med RS-232, IR og CEC til fjernbetjening 18 Gbit/s båndbredde og HDCP 1.4/2.2 holder kilder kompatible...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Extenders
Artikel nr.: DS-55508
EAN: 4016032478942
Varenr.: 5020050068
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HDMI extender 4K 150 m - DIGITUS HDBaseT sæt
-5%1.999 kr
Før 2.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HDMI extender 4K 150 m - DIGITUS HDBaseT sæt
-5%2.019 kr
Før 2.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS DS-55508 4K HDBaseT HDMI Extender Set Up to 150 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS DS-55508 4K HDBaseT HDMI Extender Set Up to 150 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.513 kr1.513 krKøb
2Proshop DK1.535 kr1.535 krKøb
3Dustin DK1.994 kr2.080,25 krKøb
4Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
5Vivas DK2.019 kr2.098 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS DS-55508 4K HDBaseT HDMI Extender Set Up to 150 meter

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS DS-55508 4K HDBaseT HDMI Extender Set Up to 150 meter i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.421 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 1.607 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.499 kr.

Den nuværende pris på 1.513 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for DIGITUS DS-55508 4K HDBaseT HDMI Extender Set Up to 150 meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for DIGITUS DS-55508 4K HDBaseT HDMI Extender Set Up to 150 meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.513 kr8 kr (1%)
1. jun. 20261.521 kr6 kr (0%)
28. maj 20261.527 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.535 kr16 kr (1%)
22. maj 20261.519 kr20 kr (1%)
20. maj 20261.499 kr36 kr (2%)
13. maj 20261.535 kr16 kr (1%)
12. maj 20261.519 kr20 kr (1%)
5. maj 20261.499 kr36 kr (2%)
4. maj 20261.535 kr58 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret