Gå til hovedindhold

Digitus Dn-9007-1 Indbygget Netværkskontakt

DIGITUSNetværkEAN: 4016032320197
Pris fra 88 krtil 131 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 43 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 87 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Digitus Dn-9007-1 Indbygget Netværkskontakt og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS DN-9007-1 - flush mount outlet
88 kr
Til butik
DIGITUS DN-9007-1 - flush mount outlet billede

Produktinformation

Planforsænket stikdåse, RJ-45 X 2, RAL 9010

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Kategori: Netvaerkstilbehoer
Artikel nr.: DN-9007-1
EAN: 4016032320197
Varenr.: 2586427
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS DN-9007-1 Hvid
95 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Dn-9007-1 Indbygget Netværkskontakt
-0%131 kr
Før 131,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus Dn-9007-1 Indbygget Netværkskontakt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus Dn-9007-1 Indbygget Netværkskontakt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK88 kr127 krKøb
2CompuMail DK95 kr95 krKøb
3Dustin DK131 kr217,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Digitus Dn-9007-1 Indbygget Netværkskontakt

PriceData har fulgt prisen på Digitus Dn-9007-1 Indbygget Netværkskontakt i 96 dage. Laveste pris i perioden er 86 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 88 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 87 kr.

Den nuværende pris på 88 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Digitus Dn-9007-1 Indbygget Netværkskontakt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Digitus Dn-9007-1 Indbygget Netværkskontakt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 202688 kr1 kr (1%)
8. mar. 202687 kr1 kr (1%)
26. feb. 202686 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret