Gå til hovedindhold

Digitus DN-19 SET - Rack skruer, møtrikke og pakningsskiver - 19 (pakke med 50) - for P/N: DN-19 07U-6/6, DN-19 09U-6/6, DN-19 12U-6/6, DN-19 16U-6/6, DN-19 20-U, DN-19 20U-6/6

Pris fra 76 krtil 161 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 85 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 73 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Digitus DN-19 SET - Rack skruer, møtrikke og pakningsskiver - 19 (pakke med 50) - for P/N: DN-19 07U-6/6, DN-19 09U-6/6, DN-19 12U-6/6, DN-19 16U-6/6, DN-19 20-U, DN-19 20U-6/6 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 76 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Digitus DN-19 SET - Rack skruer, møtrikke og pakningsskiver - 19 (pakke med 50) - for P/N: DN-19 07U-6/6, DN-19 09U-6/6, DN-19 12U-6/6, DN-19 16U-6/6, DN-19 20-U, DN-19 20U-6/6
76 kr
Til butik
Digitus DN-19 SET - Rack skruer, møtrikke og pakningsskiver - 19 (pakke med 50) - for P/N: DN-19 07U-6/6, DN-19 09U-6/6, DN-19 12U-6/6, DN-19 16U-6/6, DN-19 20-U, DN-19 20U-6/6 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Tilbehør
Farve: 6
Artikel nr.: DN-19 SET
EAN: 4016032265658
Varenr.: 432573
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Digitus DN-19 SET Rack skruer, møtrikke og pakningsskiver
77 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DIGITUS DN-19 SET - rackskruer, burmøtrikker og skiver til 19" rack (50-pak)
-9%99 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
DIGITUS DN-19 SET - rackskruer, burmøtrikker og skiver til 19" rack (50-pak) billede

Produktinformation

Digitus DN-19 SET - Rack skruer, møtrikke og pakningsskiver - 19" (pakke med 50) - for P/N: DN-19 07U-6/6, DN-19 09U-6/6, DN-19 12U-6/6, DN-19 16U-6/6, DN-19 20-U, DN-19 20U-6/6GenereltAntal pr. pakke: 50 (specifikationer er for enkelt genstande)Produkttype: Rack skruer, møtrikke og pakningsskiverRackstørrelse: 19"Oplysninger om kompatibilitetDesignet for: P/N: DN-19 07-UDN-19 07U-6/6DN-19 09-UDN-19 09U-6/6DN-19 12-UDN-19 12U-6/6DN-19 16-UDN-19 16U-6/6DN-19 20-UDN-19 20U-6/6...

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Computer og Software
Vægt: 0.45g
EAN: 4016032265658
Varenr.: 2106953
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS DN-19 SET M6 Installation Screw Set (50-pack)
104 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DIGITUS DN-19 SET - rackskruer, burmøtrikker og skiver til 19" rack (50-pak)
-8%119 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Digitus DN-19 SET Rack skruer, møtrikke og pakningsskiver
119 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Dn-19 Set Skruer Og Møtrikker Til Rack, Sort, 50-pak
-0%161 kr
Før 161,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus DN-19 SET - Rack skruer, møtrikke og pakningsskiver - 19 (pakke med 50) - for P/N: DN-19 07U-6/6, DN-19 09U-6/6, DN-19 12U-6/6, DN-19 16U-6/6, DN-19 20-U, DN-19 20U-6/6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus DN-19 SET - Rack skruer, møtrikke og pakningsskiver - 19 (pakke med 50) - for P/N: DN-19 07U-6/6, DN-19 09U-6/6, DN-19 12U-6/6, DN-19 16U-6/6, DN-19 20-U, DN-19 20U-6/6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK76 kr115 krKøb
2CompuMail DK77 kr77 krKøb
3Boligcenter DK99 kr99 krKøb
4Proshop DK104 kr143 krKøb
5Vivas DK119 kr188 krKøb
6Ultrashop119 kr119 krKøb
7Dustin DK161 kr247,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Digitus DN-19 SET - Rack skruer, møtrikke og pakningsskiver - 19 (pakke med 50) - for P/N: DN-19 07U-6/6, DN-19 09U-6/6, DN-19 12U-6/6, DN-19 16U-6/6, DN-19 20-U, DN-19 20U-6/6

PriceData har fulgt prisen på Digitus DN-19 SET - Rack skruer, møtrikke og pakningsskiver - 19 (pakke med 50) - for P/N: DN-19 07U-6/6, DN-19 09U-6/6, DN-19 12U-6/6, DN-19 16U-6/6, DN-19 20-U, DN-19 20U-6/6 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 73 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 83 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 77 kr.

Den nuværende pris på 76 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Digitus DN-19 SET - Rack skruer, møtrikke og pakningsskiver - 19 (pakke med 50) - for P/N: DN-19 07U-6/6, DN-19 09U-6/6, DN-19 12U-6/6, DN-19 16U-6/6, DN-19 20-U, DN-19 20U-6/6. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Digitus DN-19 SET - Rack skruer, møtrikke og pakningsskiver - 19 (pakke med 50) - for P/N: DN-19 07U-6/6, DN-19 09U-6/6, DN-19 12U-6/6, DN-19 16U-6/6, DN-19 20-U, DN-19 20U-6/6 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202676 kr1 kr (1%)
22. maj 202677 kr1 kr (1%)
18. maj 202676 kr1 kr (1%)
16. maj 202677 kr6 kr (7%)
13. maj 202683 kr5 kr (6%)
6. maj 202678 kr1 kr (1%)
30. apr. 202677 kr4 kr (5%)
19. apr. 202673 kr1 kr (1%)
17. apr. 202674 kr3 kr (4%)
10. apr. 202677 kr4 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret