Gå til hovedindhold

DIGITUS DN-19 KEY-3U-SW Keyboard Drawer & Document Storage for 483 mm (19") Cabinets

Pris fra 663 krtil 859 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 196 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 616 kr 9. apr.

Sammenlign priser på DIGITUS DN-19 KEY-3U-SW Keyboard Drawer & Document Storage for 483 mm (19") Cabinets og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 663 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Digitus DN-19 KEY-3U-SW Rack-skuffe for lagring Sort
663 kr
Til butik
Digitus DN-19 KEY-3U-SW Rack-skuffe for lagring Sort billede

Produktinformation

Digitus DN-19 KEY-3U-SW - Rack-skuffe for lagring - sort, RAL 9005 - 3U - 19"

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DN-19 KEY-3U-SW
EAN: 4016032169444
Varenr.: 987660061
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS DN-19 KEY-3U-SW Keyboard Drawer & Document Storage for 483 mm (19") Cabinets
669 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Dn-19 Key-3u-sw Tilbehør Til Rack
744 kr
Til butik
Digitus Dn-19 Key-3u-sw Tilbehør Til Rack billede

Produktinformation

Passer til standard 483 mm (19") rackskinner, monteres i en 3 U-plads Låsbar skuffe, der holder tastaturer og dokumenter sikre Mulighed for at montere et håndtag for nem adgang og hurtig udtagning Fås i forskellige U-højder for at matche racklayout Kompakt, 485 x 480 x 134 mm, passer i trange kabinetter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Tilbehør rackkabinetter
Artikel nr.: DN-19 KEY-3U-SW
EAN: 4016032169444
Varenr.: 5011372860
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
19" rackskuffe 3U - DIGITUS tastaturskuffe og dokumentopbevaring
-3%839 kr
Før 869 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
19" rackskuffe 3U - DIGITUS tastaturskuffe og dokumentopbevaring
-3%859 kr
Før 889 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS DN-19 KEY-3U-SW Keyboard Drawer & Document Storage for 483 mm (19") Cabinets koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS DN-19 KEY-3U-SW Keyboard Drawer & Document Storage for 483 mm (19") Cabinets koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK663 kr663 krKøb
2Proshop DK669 kr708 krKøb
3Dustin DK744 kr830,25 krKøb
4Boligcenter DK839 kr839 krKøb
5Vivas DK859 kr938 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS DN-19 KEY-3U-SW Keyboard Drawer & Document Storage for 483 mm (19") Cabinets

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS DN-19 KEY-3U-SW Keyboard Drawer & Document Storage for 483 mm (19") Cabinets i 181 dage. Laveste pris i perioden er 607 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 739 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 645 kr.

Den nuværende pris på 663 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for DIGITUS DN-19 KEY-3U-SW Keyboard Drawer & Document Storage for 483 mm (19") Cabinets. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for DIGITUS DN-19 KEY-3U-SW Keyboard Drawer & Document Storage for 483 mm (19") Cabinets de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026663 kr44 kr (7%)
17. maj 2026619 kr44 kr (7%)
15. maj 2026663 kr44 kr (7%)
14. maj 2026619 kr50 kr (7%)
13. maj 2026669 kr50 kr (7%)
12. maj 2026719 kr100 kr (16%)
11. maj 2026619 kr50 kr (7%)
1. maj 2026669 kr39 kr (6%)
30. apr. 2026630 kr14 kr (2%)
9. apr. 2026616 kr45 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret