Gå til hovedindhold

DIGITUS DN-10135 - Netværksadapter - PCIe 2.1 lavprofil - 10M/100M/1G/2,5 Gigabit Ethernet x 1

DigitusNetværkskort og -adaptereEAN: 4016032473978
Pris fra 160 krtil 331 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 171 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 158 kr 6. mar.

Sammenlign priser på DIGITUS DN-10135 - Netværksadapter - PCIe 2.1 lavprofil - 10M/100M/1G/2,5 Gigabit Ethernet x 1 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 160 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS DN-10135 Netværksadapter PCI Express 2.1 2.5Gbps
160 kr
Til butik
DIGITUS DN-10135 Netværksadapter PCI Express 2.1 2.5Gbps billede

Produktinformation

DIGITUS DN-10135 - Netværksadapter - PCIe 2.1 lavprofil - 10M/100M/1G/2,5 Gigabit Ethernet x 1

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DN-10135
EAN: 4016032473978
Varenr.: 999935964
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS DN-10135 - Netværksadapter - PCIe 2.1 lavprofil - 10M/100M/1G/2,5 Gigabit Ethernet x 1
168 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS 2.5G Ethernet NIC
168 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskort PCIe 2,5G - DIGITUS Gigabit Ethernet (4-hastigheder)
-4%219 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskort PCIe 2,5G - DIGITUS Gigabit Ethernet (4-hastigheder)
-4%239 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus 2.5 Gigabit Network Adapter
-0%331 kr
Før 331,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS DN-10135 - Netværksadapter - PCIe 2.1 lavprofil - 10M/100M/1G/2,5 Gigabit Ethernet x 1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS DN-10135 - Netværksadapter - PCIe 2.1 lavprofil - 10M/100M/1G/2,5 Gigabit Ethernet x 1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK160 kr160 krKøb
2CS MEGASTORE DK168 kr207 krKøb
3Proshop DK168 kr207 krKøb
4Boligcenter DK219 kr219 krKøb
5Vivas DK239 kr318 krKøb
6Dustin DK331 kr417,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS DN-10135 - Netværksadapter - PCIe 2.1 lavprofil - 10M/100M/1G/2,5 Gigabit Ethernet x 1

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS DN-10135 - Netværksadapter - PCIe 2.1 lavprofil - 10M/100M/1G/2,5 Gigabit Ethernet x 1 i 166 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 231 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 166 kr.

Den nuværende pris på 160 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for DIGITUS DN-10135 - Netværksadapter - PCIe 2.1 lavprofil - 10M/100M/1G/2,5 Gigabit Ethernet x 1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for DIGITUS DN-10135 - Netværksadapter - PCIe 2.1 lavprofil - 10M/100M/1G/2,5 Gigabit Ethernet x 1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026160 kr25 kr (14%)
14. maj 2026185 kr7 kr (4%)
13. maj 2026178 kr16 kr (10%)
9. maj 2026162 kr6 kr (4%)
8. maj 2026168 kr8 kr (5%)
6. maj 2026160 kr18 kr (10%)
4. maj 2026178 kr18 kr (11%)
16. apr. 2026160 kr1 kr (1%)
8. apr. 2026159 kr62 kr (28%)
5. apr. 2026221 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret