Gå til hovedindhold

Digitus DN-10 TRAY-1 - Rackhylde - lysegrå, RAL 7035 - 1U - 10

Pris fra 97 krtil 109 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 12 kr (11% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Digitus DN-10 TRAY-1 - Rackhylde - lysegrå, RAL 7035 - 1U - 10 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Digitus DN-10 TRAY-1 - Rackhylde - lysegrå, RAL 7035 - 1U - 10
97 kr
Til butik
Digitus DN-10 TRAY-1 - Rackhylde - lysegrå, RAL 7035 - 1U - 10 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Opbevaring & Tilbehør
Farve: 4
Artikel nr.: DN-10 TRAY-1
EAN: 4016032139836
Varenr.: 955381
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS DN-10 TRAY-1 - 1U - Fixed Shelf
97 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Rack Shelf
-0%106 kr
Før 106,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Digitus Rack Shelf billede

Produktinformation

Slankt 1U-design sparer plads i racket og passer til standard 10" profilskinner Perforeret stålplade forbedrer luftcirkulationen og hjælper med at holde udstyret køligt Komplet monteringskit medfølger, kan monteres og afmonteres hurtigt på stedet Understøtter op til 25 kg belastning, egnet til enheder, der ikke er rackmonterede Grå finish og robust konstruktion passer ind i professionelle server-racks...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Tilbehør rackkabinetter
Artikel nr.: DN-10 TRAY-1
EAN: 4016032139836
Varenr.: 5011083563
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Digitus DN-10 TRAY-1 Rackhylde Grå
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus DN-10 TRAY-1 - Rackhylde - lysegrå, RAL 7035 - 1U - 10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus DN-10 TRAY-1 - Rackhylde - lysegrå, RAL 7035 - 1U - 10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK97 kr136 krKøb
2Proshop DK97 kr136 krKøb
3Dustin DK106 kr192,25 krKøb
4CompuMail DK109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Digitus DN-10 TRAY-1 - Rackhylde - lysegrå, RAL 7035 - 1U - 10

PriceData har fulgt prisen på Digitus DN-10 TRAY-1 - Rackhylde - lysegrå, RAL 7035 - 1U - 10 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 95 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 97 kr.

Den nuværende pris på 97 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Digitus DN-10 TRAY-1 - Rackhylde - lysegrå, RAL 7035 - 1U - 10. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Digitus DN-10 TRAY-1 - Rackhylde - lysegrå, RAL 7035 - 1U - 10 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202697 kr1 kr (1%)
30. maj 202698 kr1 kr (1%)
20. apr. 202697 kr1 kr (1%)
19. apr. 202698 kr1 kr (1%)
22. mar. 202697 kr2 kr (2%)
10. dec. 202599 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret