Gå til hovedindhold

Digitus Da-70330-1 Kortlæser Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Sort, Hvid

Pris fra 162 krtil 459 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 297 kr (65% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 147 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Digitus Da-70330-1 Kortlæser Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Sort, Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 162 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS DA-70330-1 Kortlæser USB 3.0
162 kr
Til butik
DIGITUS DA-70330-1 Kortlæser USB 3.0 billede

Produktinformation

DIGITUS DA-70330-1 - Kortlæser - alt-i-1 (MS, MS PRO, MMC, SD, xD, MS PRO Duo, miniSD, CF, RS-MMC, MMCmobile, microSD, MMCplus, MMCmicro, SDHC, MS Micro) - USB 3.0

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DA-70330-1
EAN: 4016032431497
Varenr.: 992798728
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Da-70330-1 Kortlæser Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Sort, Hvid
174 kr
Til butik
Digitus Da-70330-1 Kortlæser Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Sort, Hvid billede

Produktinformation

SuperSpeed USB 3.0 overfører data med op til 5 Gbps, forkorter overførselstiden Alt-i-en-kortlæser understøtter CF, SD, microSD, MS, xD og MMC-kort Plug and Play, klar til hot-swap for hurtige kortskift på PC og Mac USB-drevet med 1 m kabel, passer til skrivebordsbrug uden adapter Fås i sort eller hvid, så den passer til kontorindretningen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Hukommelsekortlæser
Artikel nr.: DA-70330-1
EAN: 4016032431497
Varenr.: 5011222823
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS DA-70330-1 - kortlæser - USB 3.0
175 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Digitus USB 3.0 Card Reader with 1m
459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus Da-70330-1 Kortlæser Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Sort, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus Da-70330-1 Kortlæser Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Sort, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK162 kr162 krKøb
2Dustin DK174 kr260,25 krKøb
3Proshop DK175 kr214 krKøb
4Ultrashop459 kr459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Digitus Da-70330-1 Kortlæser Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Sort, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Digitus Da-70330-1 Kortlæser Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Sort, Hvid i 167 dage. Laveste pris i perioden er 147 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 208 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 163 kr.

Den nuværende pris på 162 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Digitus Da-70330-1 Kortlæser Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Sort, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Digitus Da-70330-1 Kortlæser Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Sort, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 2026162 kr6 kr (4%)
22. maj 2026168 kr6 kr (4%)
13. maj 2026162 kr4 kr (3%)
8. maj 2026158 kr1 kr (1%)
6. maj 2026157 kr3 kr (2%)
26. apr. 2026160 kr2 kr (1%)
13. apr. 2026162 kr2 kr (1%)
1. apr. 2026160 kr2 kr (1%)
28. mar. 2026158 kr50 kr (24%)
24. mar. 2026208 kr10 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret