Gå til hovedindhold

Digitus Da-70241-1 Interface Hub Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-a 5000 Mbit/s Grå

DigitusEAN: 4016032447474
Pris fra 321 krtil 619 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 298 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 271 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Digitus Da-70241-1 Interface Hub Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-a 5000 Mbit/s Grå og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 321 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS USB 3.0 Office Hub DA-70241-1 Sort
321 kr
Til butik
DIGITUS USB 3.0 Office Hub DA-70241-1 Sort billede

Produktinformation

DIGITUS USB 3.0 Office Hub DA-70241-1 - Hub - 7 x SuperSpeed USB 3.0 - desktop

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DA-70241-1
EAN: 4016032447474
Varenr.: 993265170
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Da-70241-1 Interface Hub Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-a 5000 Mbit/s Grå
619 kr
Til butik
Digitus Da-70241-1 Interface Hub Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-a 5000 Mbit/s Grå billede

Produktinformation

Syv USB 3.2 Gen 1 Type-A-porte udvider din arbejdsstation med det samme 5 Gbit/s overførselshastighed gør filflytninger og sikkerhedskopieringer hurtigere Slankt aluminiumshus ser professionelt ud og modstår slitage LED-indikatorer og 1 m kabel gør opsætning og statuskontrol nemmere USB-strømforsynet, medfølgende AC-adapter understøtter enheder med højere effektbehov...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: USB Hubs
Artikel nr.: DA-70241-1
EAN: 4016032447474
Varenr.: 5011284578

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus Da-70241-1 Interface Hub Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-a 5000 Mbit/s Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus Da-70241-1 Interface Hub Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-a 5000 Mbit/s Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK321 kr321 krKøb
2Dustin DK619 kr705,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Digitus Da-70241-1 Interface Hub Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-a 5000 Mbit/s Grå

PriceData har fulgt prisen på Digitus Da-70241-1 Interface Hub Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-a 5000 Mbit/s Grå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 227 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 271 kr.

Den nuværende pris på 321 kr er 18% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 67 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for Digitus Da-70241-1 Interface Hub Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-a 5000 Mbit/s Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for Digitus Da-70241-1 Interface Hub Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-a 5000 Mbit/s Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026321 kr6 kr (2%)
13. maj 2026315 kr304 kr (49%)
1. maj 2026619 kr324 kr (110%)
29. apr. 2026295 kr324 kr (52%)
22. apr. 2026619 kr338 kr (120%)
9. apr. 2026281 kr8 kr (3%)
2. apr. 2026289 kr9 kr (3%)
1. apr. 2026280 kr339 kr (55%)
25. mar. 2026619 kr337 kr (120%)
22. mar. 2026282 kr337 kr (54%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret