Gå til hovedindhold

Assmann Digitus Acu-4611-305 Netværkskabel Grå 305 M Cat6 U/utp (utp) Ingen Cat 6 305m Grå

AssmannNetværkskablerEAN: 4016032317197
Pris fra 652 krtil 816 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 164 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 619 kr 18. maj

Sammenlign priser på Digitus Acu-4611-305 Netværkskabel Grå 305 M Cat6 U/utp (utp) Ingen Cat 6 305m Grå og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 652 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASSMANN - Bulkkabel - 305 m - UTP - CAT 6 - grå
652 kr
Til butik
ASSMANN - Bulkkabel - 305 m - UTP - CAT 6 - grå billede

Produktspecifikationer

Mærke: Assmann
Kategori: Datakabler
Farve: 2
Artikel nr.: ACU-4611-305
EAN: 4016032317197
Varenr.: 1056040
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Acu-4611-305 Netværkskabel Grå 305 M Cat6 U/utp (utp) Ingen Cat 6 305m Grå
744 kr
Til butik
Digitus Acu-4611-305 Netværkskabel Grå 305 M Cat6 U/utp (utp) Ingen Cat 6 305m Grå billede

Produktinformation

305 m spole reducerer samlinger ved lange kabeltræk på kontor og i serverrum Cat 6 U/UTP understøtter Gigabit-netværk og standard struktureret kabling Massive 23/1-ledere sikrer stabilt signal ved permanente installationer PVC Mantel med CPR-klasse Eca opfylder krav til indendørs sikkerhed og compliance Fire farvekodede par gør terminering, test og fejlfinding lettere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Installationskabel til netværk
Artikel nr.: ACU-4611-305
EAN: 4016032317197
Varenr.: 5020050048
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS ASSMANN bulk cable - 305 m - grey - Grå - 305m
816 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus Acu-4611-305 Netværkskabel Grå 305 M Cat6 U/utp (utp) Ingen Cat 6 305m Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus Acu-4611-305 Netværkskabel Grå 305 M Cat6 U/utp (utp) Ingen Cat 6 305m Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK652 kr691 krKøb
2Dustin DK744 kr830,25 krKøb
3Proshop DK816 kr855 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Digitus Acu-4611-305 Netværkskabel Grå 305 M Cat6 U/utp (utp) Ingen Cat 6 305m Grå

PriceData har fulgt prisen på Digitus Acu-4611-305 Netværkskabel Grå 305 M Cat6 U/utp (utp) Ingen Cat 6 305m Grå i 175 dage. Laveste pris i perioden er 574 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 806 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 660 kr.

Den nuværende pris på 652 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Digitus Acu-4611-305 Netværkskabel Grå 305 M Cat6 U/utp (utp) Ingen Cat 6 305m Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Digitus Acu-4611-305 Netværkskabel Grå 305 M Cat6 U/utp (utp) Ingen Cat 6 305m Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026652 kr26 kr (4%)
29. maj 2026678 kr17 kr (3%)
28. maj 2026661 kr6 kr (1%)
26. maj 2026655 kr27 kr (4%)
25. maj 2026628 kr116 kr (16%)
24. maj 2026744 kr78 kr (12%)
22. maj 2026666 kr46 kr (7%)
20. maj 2026620 kr7 kr (1%)
19. maj 2026627 kr8 kr (1%)
18. maj 2026619 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret