Gå til hovedindhold

Digitus Acu-4511-305 Netværkskabel Grå 305 M Cat5e U/utp (utp) Ingen Cat 5e 305m Grå

DigitusNetværkskablerEAN: 4016032317081
Pris fra 556 krtil 709 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 153 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 522 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Digitus Acu-4511-305 Netværkskabel Grå 305 M Cat5e U/utp (utp) Ingen Cat 5e 305m Grå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 556 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Acu-4511-305 Netværkskabel Grå 305 M Cat5e U/utp (utp) Ingen Cat 5e 305m Grå
-0%556 kr
Før 556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Digitus Acu-4511-305 Netværkskabel Grå 305 M Cat5e U/utp (utp) Ingen Cat 5e 305m Grå billede

Produktinformation

305 m spole understøtter lange stræk og reducerer samlinger og installationstid Cat5e U/UTP-design reducerer krydstale og holder netværkene responsive Massive 24 AWG-ledere sikrer stabilt signal over lange afstande PVC-mantel og 5 mm diameter giver robust beskyttelse indendørs CPR-klasse Eca og 100 ohm impedans opfylder standarder for bygningskabling...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Installationskabel til netværk
Artikel nr.: ACU-4511-305
EAN: 4016032317081
Varenr.: 5020050049
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASSMANN CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 305m Bulkkabel Grå
610 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS ASSMANN - Grå - 305m
639 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel Cat5e installationskabel 305 m - DIGITUS U/UTP, grå, Eca
689 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel Cat5e installationskabel 305 m - DIGITUS U/UTP, grå, Eca
709 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus Acu-4511-305 Netværkskabel Grå 305 M Cat5e U/utp (utp) Ingen Cat 5e 305m Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus Acu-4511-305 Netværkskabel Grå 305 M Cat5e U/utp (utp) Ingen Cat 5e 305m Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK556 kr642,25 krKøb
2CompuMail DK610 kr610 krKøb
3Proshop DK639 kr678 krKøb
4Boligcenter DK689 kr689 krKøb
5Vivas DK709 kr788 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Digitus Acu-4511-305 Netværkskabel Grå 305 M Cat5e U/utp (utp) Ingen Cat 5e 305m Grå

PriceData har fulgt prisen på Digitus Acu-4511-305 Netværkskabel Grå 305 M Cat5e U/utp (utp) Ingen Cat 5e 305m Grå i 180 dage. Laveste pris i perioden er 520 kr (registreret d. 12. januar 2026), højeste er 695 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 593 kr.

Den nuværende pris på 556 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 57 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for Digitus Acu-4511-305 Netværkskabel Grå 305 M Cat5e U/utp (utp) Ingen Cat 5e 305m Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for Digitus Acu-4511-305 Netværkskabel Grå 305 M Cat5e U/utp (utp) Ingen Cat 5e 305m Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026556 kr22 kr (4%)
12. maj 2026534 kr4 kr (1%)
11. maj 2026538 kr4 kr (1%)
9. maj 2026542 kr6 kr (1%)
8. maj 2026548 kr4 kr (1%)
7. maj 2026552 kr4 kr (1%)
1. maj 2026556 kr4 kr (1%)
25. apr. 2026552 kr30 kr (6%)
24. apr. 2026522 kr34 kr (6%)
22. apr. 2026556 kr63 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret