Gå til hovedindhold

DIGITUS 40GBase-AOC direct attach cable - 10 m - Blå - 10m

DigitusNetværkskablerEAN: 4016032460121
Pris fra 1.685 krtil 2.119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 434 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.015 kr 23. maj

Sammenlign priser på DIGITUS 40GBase-AOC direct attach cable - 10 m - Blå - 10m og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1685 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS 40GBase-AOC direkte påsætningskabel Fiberoptik 10m
1.685 kr
Til butik
DIGITUS 40GBase-AOC direkte påsætningskabel Fiberoptik 10m billede

Produktinformation

DIGITUS - 40GBase-AOC direkte påsætningskabel - QSFP+ til QSFP+ - 10 m. - fiberoptik - Active Optical Cable (AOC)

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DN-81313
EAN: 4016032460121
Varenr.: 1000036514
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS 40GBase-AOC direct attach cable - 10 m - Blå - 10m
1.916 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Aoc Qsfp+ 40 Gigabit Turkis 10m 10m Qsfp+ Qsfp+
1.994 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel DIGITUS QSFP+ 40G AOC - 10 m
-9%2.099 kr
Før 2.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel DIGITUS QSFP+ 40G AOC - 10 m
-9%2.119 kr
Før 2.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS 40GBase-AOC direct attach cable - 10 m - Blå - 10m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS 40GBase-AOC direct attach cable - 10 m - Blå - 10m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.685 kr1.685 krKøb
2Proshop DK1.916 kr1.916 krKøb
3Dustin DK1.994 kr2.080,25 krKøb
4Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
5Vivas DK2.119 kr2.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS 40GBase-AOC direct attach cable - 10 m - Blå - 10m

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS 40GBase-AOC direct attach cable - 10 m - Blå - 10m i 122 dage. Laveste pris i perioden er 1.015 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 1.869 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.628 kr.

Den nuværende pris på 1.685 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 71 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for DIGITUS 40GBase-AOC direct attach cable - 10 m - Blå - 10m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for DIGITUS 40GBase-AOC direct attach cable - 10 m - Blå - 10m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.685 kr670 kr (66%)
23. maj 20261.015 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.017 kr560 kr (36%)
20. maj 20261.577 kr18 kr (1%)
18. maj 20261.595 kr9 kr (1%)
17. maj 20261.604 kr9 kr (1%)
16. maj 20261.613 kr9 kr (1%)
15. maj 20261.622 kr9 kr (1%)
14. maj 20261.631 kr9 kr (1%)
13. maj 20261.640 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret