Gå til hovedindhold

DIETZEL Plastrør stiv, halogenfri 20 mm HFPRM Turbo 750 LSF0H sort med muffe 3 meter, UV-bestandig. - (3 meter)

DietzelEludstyrEAN: 9002579872201
Pris fra 10 krtil 135 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 125 kr (93% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DIETZEL Plastrør stiv, halogenfri 20 mm HFPRM Turbo 750 LSF0H sort med muffe 3 meter, UV-bestandig. - (3 meter) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Plastrør halogenfri 20mm med muffe sort
10 kr
Til butik
Plastrør halogenfri 20mm med muffe sort billede

Produktinformation

Plastrør Halogenfri med muffe.Bruges ofte i Shopping Centre og lignende lokaliteter med sorte lofter. Opfylder Klasse E i henhold til EN 13501-1

Produktspecifikationer

Mærke: Dietzel
Kategori: installationsrør plast
Farve: sort
EAN: 9002579872201
Varenr.: 5430503253
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PLASTRØR HALOGENFRI 20MM MED MUFFE SORT (Sælges kun i hele længder)
11,9 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Plastrør stiv, halogenfri 20mm HFPRM sort med muffe 3 meter, UV-bestandig
12,06 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Plastrør Halogenfri 20Mm Med Muffe Sort
30,72 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIETZEL Plastrør stiv, halogenfri 20 mm HFPRM Turbo 750 LSF0H sort med muffe 3 meter, UV-bestandig. - (3 meter)
135 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIETZEL Plastrør stiv, halogenfri 20 mm HFPRM Turbo 750 LSF0H sort med muffe 3 meter, UV-bestandig. - (3 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIETZEL Plastrør stiv, halogenfri 20 mm HFPRM Turbo 750 LSF0H sort med muffe 3 meter, UV-bestandig. - (3 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt10 kr10 krKøb
2EL-GROSSISTEN11,9 kr11,9 krKøb
3Elvvs.dk12,06 kr12,06 krKøb
4Billigelogvvs.dk30,72 kr30,72 krKøb
5CS MEGASTORE DK135 kr334 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIETZEL Plastrør stiv, halogenfri 20 mm HFPRM Turbo 750 LSF0H sort med muffe 3 meter, UV-bestandig. - (3 meter)

PriceData har fulgt prisen på DIETZEL Plastrør stiv, halogenfri 20 mm HFPRM Turbo 750 LSF0H sort med muffe 3 meter, UV-bestandig. - (3 meter) i 175 dage. Laveste pris i perioden er 10 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 143,21 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 18 kr.

Den nuværende pris på 10 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for DIETZEL Plastrør stiv, halogenfri 20 mm HFPRM Turbo 750 LSF0H sort med muffe 3 meter, UV-bestandig. - (3 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for DIETZEL Plastrør stiv, halogenfri 20 mm HFPRM Turbo 750 LSF0H sort med muffe 3 meter, UV-bestandig. - (3 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202610 kr1,25 kr (11%)
21. apr. 202611,25 kr
18. apr. 202611,74 kr1,74 kr (17%)
4. apr. 202610 kr
3. apr. 202610,79 kr
29. mar. 202610 kr
27. mar. 202610,79 kr
11. mar. 202610 kr
10. mar. 202610,79 kr
7. mar. 202610 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret