Gå til hovedindhold

Diesella A/S Noga afgrater edge off eo2000 plastik håndtag og s10 klinge

Diesella A/SRedskaberEAN: 7290003240234
Pris fra 41 krtil 55,65 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 14,65 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 32,5 kr 23. maj

Sammenlign priser på Diesella A/S Noga afgrater edge off eo2000 plastik håndtag og s10 klinge og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 41 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Diesella A/S Noga afgrater edge off eo2000 plastik håndtag og s10 klinge
41 kr
Til butik
Diesella A/S Noga afgrater edge off eo2000 plastik håndtag og s10 klinge billede

Produktinformation

NOGA afgrater Edge Off EO2000 plastik håndtag og S10 klinge

Produktspecifikationer

Mærke: Diesella A/S
Kategori: Haandvaerktoej
Artikel nr.: 61120110
EAN: 7290003240234
Varenr.: 2949287
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Noga Edge Off EO2000 afgrater, plastik hndtag, S10 klinge
47,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NOGA afgrater Edge Off EO2000 plastik håndtag og S10 klinge
50,48 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
NOGA afgrater Edge Off EO2000, med plastik håndtag og S10 klinge
55,65 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Diesella A/S Noga afgrater edge off eo2000 plastik håndtag og s10 klinge koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Diesella A/S Noga afgrater edge off eo2000 plastik håndtag og s10 klinge koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK41 kr80 krKøb
2WATTOO.DK47,25 kr47,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK50,48 kr89,48 krKøb
4EL-GROSSISTEN55,65 kr55,65 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Diesella A/S Noga afgrater edge off eo2000 plastik håndtag og s10 klinge

PriceData har fulgt prisen på Diesella A/S Noga afgrater edge off eo2000 plastik håndtag og s10 klinge i 179 dage. Laveste pris i perioden er 32,5 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 41 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 41 kr er 11% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Diesella A/S Noga afgrater edge off eo2000 plastik håndtag og s10 klinge. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Diesella A/S Noga afgrater edge off eo2000 plastik håndtag og s10 klinge de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202641 kr8,5 kr (26%)
23. maj 202632,5 kr8,5 kr (21%)
22. maj 202641 kr8,5 kr (26%)
15. maj 202632,5 kr8,5 kr (21%)
14. maj 202641 kr8,5 kr (26%)
2. maj 202632,5 kr8,5 kr (21%)
1. maj 202641 kr8,5 kr (26%)
18. apr. 202632,5 kr8,5 kr (21%)
17. apr. 202641 kr8,5 kr (26%)
27. mar. 202632,5 kr7,5 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret