Gå til hovedindhold

Diesel eau de toilette pour homme only the brave 35ml

DieselParfume og eau de cologneEAN: 3605520679957
Pris fra 239 krtil 279 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 198 kr 12. maj

Sammenlign priser på Diesel eau de toilette pour homme only the brave 35ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Diesel Only The Brave Eau De Toilette 35 ml
239 kr
Til butik
Diesel Only The Brave Eau De Toilette 35 ml billede

Produktinformation

Diesel Only The Brave Eau De Toilette er den ultimative duft til den modige og frygtløse mand. Skabt af det kendte mærke Diesel, er denne duft designet til at fremhæve din maskulinitet og give dig en uimodståelig tiltrækningskraft. Med sin friske og char...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Diesel
Kategori: Parfume
EAN: 3605520679957
Varenr.: shopify_DK_15213718864220_55491586883932
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Diesel Only The Brave EDT 35 ml
249 kr
Til butik
Diesel Only The Brave EDT 35 ml billede

Produktinformation

Dette er en Eau de Toilette specielt lavet til mænd.Duften er meget maskulin, og er til manden, der ønsker at sende et klart signal om en selvbevidst attitude og energisk identitet. Har friske topnoter af lime, citron, jasmine, neroli, orange, bergamot og tangerine-orange aroma.Hjertenoterne består af rosmarin, hyacint, rose, alpeviol, koriander, hav og fersken. Duften afrundes med skønne basenoter af ceder, pathchouli og white musk.Flakonen har et sejt design og en flot blå farve.

Produktspecifikationer

Mærke: Diesel
Kategori: Parfume
Størrelse: 35.00ml
Artikel nr.: 3605520679957
EAN: 3605520679957
Varenr.: 3605520679957
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Diesel Only The Brave Eau de Toilette - 35 ml
251 kr
Til butik
Diesel Only The Brave Eau de Toilette - 35 ml billede

Produktinformation

En duft der holder hele dagenDiesel Only The Brave er en eau de toilette til manden, der vil have en duft med karakter. Parfumen kombinerer læder, citrus og trænoter i en maskulin komposition, der sidder fast og giver et markant udtryk. Åbner med frisk citrus og læder, udvikler sig med aromatiske mellemnoter og afsluttes med rav og cedertræ.Til manden, der ønsker en duft med personlighed og holdbarhed. Designet som en knyttet næve symboliserer flasken styrke og beslutsomhed. Duften fungerer både til hverdagen og særlige anledninger.Langvarig duft med maskuline noterKombination af læder, citrus og træPasser til forskellige situationerMarkant flaskedesignNem at anvendeAnvendelseSpray på pulspunkter som håndled og hals. Brug efter behov.En kraftfuld duft til manden, der ved hvad han vil. Prøv den i dag.

Produktspecifikationer

Mærke: Diesel
Kategori: Herreparfume
Størrelse: 35 ml
Artikel nr.: 1855
EAN: 3605520679957
Varenr.: 1855
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Diesel Only the Brave Eau De Toilette 35 ml
-15%255 kr
Før 300 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Diesel Only The Brave Eau de Toilette 35 ml
270 kr
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Diesel eau de toilette pour homme only the brave 35ml
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Diesel eau de toilette pour homme only the brave 35ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Diesel eau de toilette pour homme only the brave 35ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EauDeParfum.dk239 kr239 krKøb
2Beautycos DK249 kr278 krKøb
3NordicFeel DK251 kr251 krKøb
4Cocopanda DK255 kr255 krKøb
5Lyko DK270 kr270 krKøb
6Hobbix279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Diesel eau de toilette pour homme only the brave 35ml

PriceData har fulgt prisen på Diesel eau de toilette pour homme only the brave 35ml i 184 dage. Laveste pris i perioden er 197 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 229 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Diesel eau de toilette pour homme only the brave 35ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Diesel eau de toilette pour homme only the brave 35ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026239 kr27 kr (13%)
14. maj 2026212 kr14 kr (7%)
12. maj 2026198 kr41 kr (17%)
8. maj 2026239 kr10 kr (4%)
7. maj 2026249 kr10 kr (4%)
27. apr. 2026239 kr10 kr (4%)
25. apr. 2026249 kr10 kr (4%)
23. apr. 2026239 kr13,23 kr (6%)
22. apr. 2026225,77 kr13,23 kr (6%)
18. apr. 2026239 kr12 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret