Gå til hovedindhold

DICOTA Motion Eco Notebookbærerygsæk/transport 15.6" Genbrugt PET-polyester Sort

DicotaKufferter og taskerEAN: 7640186418225
Pris fra 389 krtil 709 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 320 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DICOTA Motion Eco Notebookbærerygsæk/transport 15.6" Genbrugt PET-polyester Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 389 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dicota Eco Tote Bag MOTION 13 -15.6"
389 kr
Til butik
Dicota Eco Tote Bag MOTION 13 -15.6" billede

Produktinformation

Dicota Eco Tote Bag MOTION 13-156 Opdag Dicota Eco Tote Bag MOTION 13-156 - en stilfuld og bæredygtig taske designet til at beskytte din bærbare computer og moderne livsstil. Denne taske er fremstillet af genanvendte materialer, hvilket gør den til et grø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dicota
Kategori: Tasker & Etuier til Bærbar
EAN: 7640186418225
Varenr.: 71320
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DICOTA Motion Eco Notebookbærerygsæk/transport 15.6" Genbrugt PET-polyester Sort
503 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dicota Eco Motion Tote til Laptop 15.6" | Sort
515 kr
Til butik
Dicota Eco Motion Tote til Laptop 15.6" | Sort billede

Produktinformation

Funktionel 2-i-1 løsning i et lige og moderne design. Eco Tote Bag MOTION tilbyder perfekt beskyttelse til bærbare op til 15,6" med High-Density Foam (HDF) polstring og en slip-lomme til tablets op til 12,9". Den alsidige design giver dig mulighed for at skifte fra skuldertaske til rygsæk med skjulte stropper. Den rummelige, udvidelige hovedcompartment og det vandafvisende materiale gør den ideel til daglig brug.

Produktspecifikationer

Mærke: Dicota
Kategori: Tasker
Artikel nr.: D31877-RPET
EAN: 7640186418225
Varenr.: 3066189
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Computertaske Dicota Eco MOTION 13-15,6" - sort
689 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Computertaske Dicota Eco MOTION 13-15,6" - sort
709 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DICOTA Motion Eco Notebookbærerygsæk/transport 15.6" Genbrugt PET-polyester Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DICOTA Motion Eco Notebookbærerygsæk/transport 15.6" Genbrugt PET-polyester Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop389 kr389 krKøb
2CompuMail DK503 kr503 krKøb
3Proshop DK515 kr554 krKøb
4Boligcenter DK689 kr689 krKøb
5Vivas DK709 kr788 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DICOTA Motion Eco Notebookbærerygsæk/transport 15.6" Genbrugt PET-polyester Sort

PriceData har fulgt prisen på DICOTA Motion Eco Notebookbærerygsæk/transport 15.6" Genbrugt PET-polyester Sort i 178 dage. Laveste pris i perioden er 389 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 558 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 452 kr.

Den nuværende pris på 389 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for DICOTA Motion Eco Notebookbærerygsæk/transport 15.6" Genbrugt PET-polyester Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for DICOTA Motion Eco Notebookbærerygsæk/transport 15.6" Genbrugt PET-polyester Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026389 kr110 kr (22%)
24. maj 2026499 kr110 kr (28%)
19. maj 2026389 kr111 kr (22%)
18. maj 2026500 kr111 kr (29%)
28. apr. 2026389 kr85 kr (18%)
27. apr. 2026474 kr85 kr (22%)
24. apr. 2026389 kr86 kr (18%)
23. apr. 2026475 kr86 kr (22%)
8. apr. 2026389 kr135 kr (26%)
7. apr. 2026524 kr135 kr (35%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret