Gå til hovedindhold

DICOTA Eco Multi Bæretaske 17.3" Metal 300D RPET polyester Sort

DicotaKufferter og taskerEAN: 7640186418874
Pris fra 322 krtil 399 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 252 kr 2. mar.

Sammenlign priser på DICOTA Eco Multi Bæretaske 17.3" Metal 300D RPET polyester Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 322 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DICOTA Eco Multi Bæretaske 17.3" Metal 300D RPET polyester Sort
322 kr
Til butik
DICOTA Eco Multi Bæretaske 17.3" Metal 300D RPET polyester Sort billede

Produktinformation

DICOTA Eco Multi BASE - Bæretaske til notebook - 15" - 17.3" - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Dicota
Artikel nr.: D30492-RPET
EAN: 7640186418874
Varenr.: 998574779
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dicota Eco Multi Plus Base Laptoptaske til Laptop 17.3" | Sort
324 kr
Til butik
Dicota Eco Multi Plus Base Laptoptaske til Laptop 17.3" | Sort billede

Produktinformation

En let notebooktaske med beskyttende polstring og dokumentopbevaring Eco Multi Plus BASE Clamshell er en kompakt laptop taske lavet af genbrugte PET-flasker. Designet til at beskytte 15-17,3" enheder, har den et polstret rum med et elastisk fastgørelsesbånd og en forstærket metalramme for ekstra holdbarhed. Med ekstra dokumentopbevaring, en rummelig frontlomme til tilbehør og en trolleyrem til rejse, er den ideel til daglig mobilitet - praktisk og pålidelig.

Produktspecifikationer

Mærke: Dicota
Kategori: Tasker
Artikel nr.: D30492-RPET
EAN: 7640186418874
Varenr.: 2939545
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dicota Eco Multi Plus BASE 15-17.3
399 kr
Til butik
Dicota Eco Multi Plus BASE 15-17.3 billede

Produktinformation

Dicota Eco Multi Plus BASE 15-17.3" Med Dicota Eco Multi Plus BASE 15-17.3" (varenummer: D30492-RPET) får du en robust og miljøvenlig computertaske, designet til at beskytte din bærbare computer. Tasken passer til laptops mellem 15 og 17,3 tommer og er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dicota
Kategori: Forside
EAN: 7640186418874
Varenr.: 22308

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DICOTA Eco Multi Bæretaske 17.3" Metal 300D RPET polyester Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DICOTA Eco Multi Bæretaske 17.3" Metal 300D RPET polyester Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK322 kr322 krKøb
2Proshop DK324 kr363 krKøb
3Ultrashop399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DICOTA Eco Multi Bæretaske 17.3" Metal 300D RPET polyester Sort

PriceData har fulgt prisen på DICOTA Eco Multi Bæretaske 17.3" Metal 300D RPET polyester Sort i 178 dage. Laveste pris i perioden er 235 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 324 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 271 kr.

Den nuværende pris på 322 kr er 19% over normalprisen. Prisen er steget 18% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for DICOTA Eco Multi Bæretaske 17.3" Metal 300D RPET polyester Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for DICOTA Eco Multi Bæretaske 17.3" Metal 300D RPET polyester Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026322 kr2 kr (1%)
28. maj 2026320 kr4 kr (1%)
15. maj 2026324 kr52 kr (19%)
8. maj 2026272 kr2 kr (1%)
1. maj 2026270 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026269 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026270 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026269 kr9 kr (3%)
18. apr. 2026278 kr46 kr (14%)
10. apr. 2026324 kr40 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret