Gå til hovedindhold

DeWALT XR DCM563PB-XJ Hæktrimmer Elektrisk 55cm Klingelængde

DewaltHækklippereEAN: 5035048643839
Pris fra 1.031 krtil 2.150 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.119 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 990 kr 1. maj

Sammenlign priser på DeWALT XR DCM563PB-XJ Hæktrimmer Elektrisk 55cm Klingelængde og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1031 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT XR DCM563PB-XJ Hæktrimmer Elektrisk 55cm Klingelængde
1.031 kr
Til butik
DeWALT XR DCM563PB-XJ Hæktrimmer Elektrisk 55cm Klingelængde billede

Produktinformation

DeWALT XR DCM563PB-XJ - Hæktrimmer - elektrisk - 55 cm - tandmellemrum: 19 mm

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCM563PB-XJ
EAN: 5035048643839
Varenr.: 991748865
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DeWALT XR DCM563PB-XJ Hæktrimmer Elektrisk 55cm Klingelængde
1.176 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hækkeklipper DeWALT XR DCM563PB-XJ 55 cm (elektrisk)
-5%1.189 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hækkeklipper DeWALT XR DCM563PB-XJ 55 cm (elektrisk) billede

Produktinformation

DeWALT XR DCM563PB-XJ - Hæktrimmer - elektrisk - 55 cm - tandmellemrum: 19 mmGenereltFunktioner: Børsteløs motorMotortype: ElektriskProdukttype: HæktrimmerTrimmer/savKlinge: 55 cmTandmellemrum: 19 mm...

Produktspecifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Hækkeklippere
Vægt: 4.68g
EAN: 5035048643839
Varenr.: 1813522
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hækkeklipper DeWALT XR DCM563PB-XJ 55 cm (elektrisk)
-5%1.209 kr
Før 1.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DeWALT XR DCM563PB-XJ Hæktrimmer Elektrisk 55cm Klingelængde
1.269 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dewalt 18V XR Li-Ion hækkeklipper – solo – DCM563PB-XJ
2.150 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT XR DCM563PB-XJ Hæktrimmer Elektrisk 55cm Klingelængde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT XR DCM563PB-XJ Hæktrimmer Elektrisk 55cm Klingelængde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.031 kr1.031 krKøb
2Teknikproffset DK1.176 kr1.235 krKøb
3Boligcenter DK1.189 kr1.189 krKøb
4Vivas DK1.209 kr1.278 krKøb
5Ultrashop1.269 kr1.269 krKøb
6Homeshop DK2.150 kr2.150 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT XR DCM563PB-XJ Hæktrimmer Elektrisk 55cm Klingelængde

PriceData har fulgt prisen på DeWALT XR DCM563PB-XJ Hæktrimmer Elektrisk 55cm Klingelængde i 182 dage. Laveste pris i perioden er 990 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 1.091 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.047 kr.

Den nuværende pris på 1.031 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for DeWALT XR DCM563PB-XJ Hæktrimmer Elektrisk 55cm Klingelængde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for DeWALT XR DCM563PB-XJ Hæktrimmer Elektrisk 55cm Klingelængde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.031 kr2 kr (0%)
14. maj 20261.033 kr43 kr (4%)
1. maj 2026990 kr43 kr (4%)
1. apr. 20261.033 kr8 kr (1%)
11. mar. 20261.041 kr20 kr (2%)
5. feb. 20261.061 kr70 kr (7%)
22. jan. 2026991 kr60 kr (6%)
15. jan. 20261.051 kr8 kr (1%)
9. jan. 20261.059 kr8 kr (1%)
3. jan. 20261.067 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret