Gå til hovedindhold

DeWALT DWV9350-XJ, Floor cleaning kit, Sort, Rustfrit stål, Aluminium, DeWALT DWV902, DeWALT DWV901, DeWALT DWV900

DeWALTRedskaberEAN: 5035048651988
Pris fra 324 krtil 599 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 275 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DeWALT DWV9350-XJ, Floor cleaning kit, Sort, Rustfrit stål, Aluminium, DeWALT DWV902, DeWALT DWV901, DeWALT DWV900 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 324 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT DWV9350-XJ tilbehør til støvsuger Floor cleaning kit
324 kr
Til butik
DeWALT DWV9350-XJ tilbehør til støvsuger Floor cleaning kit billede

Produktinformation

DeWALT DWV9350-XJ. Produkttype: Floor cleaning kit, Produktfarve: Sort, Rustfrit stål, Materiale: Aluminium

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DWV9350-XJ
EAN: 5035048651988
Varenr.: 995779157
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DWV9350-XJ, Floor cleaning kit, Sort, Rustfrit stål, Aluminium, DeWALT DWV902, DeWALT DWV901, DeWALT DWV900
408 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Støvsuger gulvsæt DeWALT - kompatibel med DWV902/DWV901/DWV900
-18%419 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Støvsuger gulvsæt DeWALT - kompatibel med DWV902/DWV901/DWV900 billede

Produktinformation

Fordele ved støvsuger gulvsætFå mere ud af din værkstedsstøvsuger med dette komplette gulvrengøringssæt fra DeWALT. Sættet giver dig praktiske mundstykker og rør til effektiv rengøring af gulve, hjørner og smalle områder.Til professionelt og hobbybrugSættet er et gulvrengøringskit i aluminium og plast i farverne rustfrit stål og sort. Det er kompatibelt med DWV902, DWV901 og DWV900, så du kan arbejde fleksibelt på værkstedet, i garagen eller på byggepladsen.Produkttype: Gulvrengøringssæt til støvsugerFarve: Rustfrit stål og sortMateriale: AluminiumKompatibilitet: DWV902, DWV901, DWV900Indhold i pakken: 8 dele...

Produktspecifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Værktøjssæt
Vægt: 1.33g
EAN: 5035048651988
Varenr.: 1909808
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Støvsuger gulvsæt DeWALT - kompatibel med DWV902/DWV901/DWV900
-17%439 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
DeWALT Gulv Rengøringssæt - DWV9350-XJ
599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DWV9350-XJ, Floor cleaning kit, Sort, Rustfrit stål, Aluminium, DeWALT DWV902, DeWALT DWV901, DeWALT DWV900 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DWV9350-XJ, Floor cleaning kit, Sort, Rustfrit stål, Aluminium, DeWALT DWV902, DeWALT DWV901, DeWALT DWV900 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK324 kr324 krKøb
2CS MEGASTORE DK408 kr447 krKøb
3Boligcenter DK419 kr419 krKøb
4Vivas DK439 kr518 krKøb
5Homeshop DK599 kr599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT DWV9350-XJ, Floor cleaning kit, Sort, Rustfrit stål, Aluminium, DeWALT DWV902, DeWALT DWV901, DeWALT DWV900

PriceData har fulgt prisen på DeWALT DWV9350-XJ, Floor cleaning kit, Sort, Rustfrit stål, Aluminium, DeWALT DWV902, DeWALT DWV901, DeWALT DWV900 i 177 dage. Laveste pris i perioden er 324 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 540 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 396 kr.

Den nuværende pris på 324 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for DeWALT DWV9350-XJ, Floor cleaning kit, Sort, Rustfrit stål, Aluminium, DeWALT DWV902, DeWALT DWV901, DeWALT DWV900. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for DeWALT DWV9350-XJ, Floor cleaning kit, Sort, Rustfrit stål, Aluminium, DeWALT DWV902, DeWALT DWV901, DeWALT DWV900 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026324 kr5 kr (2%)
22. maj 2026329 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026328 kr3 kr (1%)
16. apr. 2026325 kr3 kr (1%)
28. mar. 2026328 kr212 kr (39%)
20. mar. 2026540 kr52 kr (11%)
16. mar. 2026488 kr23 kr (5%)
13. mar. 2026465 kr25 kr (6%)
11. mar. 2026440 kr112 kr (34%)
20. feb. 2026328 kr105 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret