Gå til hovedindhold

DeWALT DCW200NT-XJ - SOLO -, Rystepudser, Sort, Gul, Børstefri, 8000 OPM, 13500 OPM, 1,6 mm

DewaltSlibemaskinerEAN: 5054905284121
Pris fra 1.234 krtil 1.399 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 165 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.215 kr 14. maj

Sammenlign priser på DeWALT DCW200NT-XJ - SOLO -, Rystepudser, Sort, Gul, Børstefri, 8000 OPM, 13500 OPM, 1,6 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1234 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dewalt DCW200NT-XJ rystepudser
1.234 kr
Til butik
Dewalt DCW200NT-XJ rystepudser billede

Produktinformation

Dewalt DCW200NT-XJ rystepudser - 18V - SOLO - m/kuffert

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCW200NT-XJ
EAN: 5054905284121
Varenr.: 995942302
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt DCW200NT-XJ Portable Sander (Solo)
1.253 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DCW200NT-XJ - SOLO -, Rystepudser, Sort, Gul, Børstefri, 8000 OPM, 13500 OPM, 1,6 mm
1.273 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Rystepudser 18V DeWALT DCW200NT - sort/gul
-2%1.379 kr
Før 1.409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rystepudser 18V DeWALT DCW200NT - sort/gul
-2%1.399 kr
Før 1.429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCW200NT-XJ - SOLO -, Rystepudser, Sort, Gul, Børstefri, 8000 OPM, 13500 OPM, 1,6 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCW200NT-XJ - SOLO -, Rystepudser, Sort, Gul, Børstefri, 8000 OPM, 13500 OPM, 1,6 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.234 kr1.234 krKøb
2Proshop DK1.253 kr1.253 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.273 kr1.273 krKøb
4Boligcenter DK1.379 kr1.379 krKøb
5Vivas DK1.399 kr1.478 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT DCW200NT-XJ - SOLO -, Rystepudser, Sort, Gul, Børstefri, 8000 OPM, 13500 OPM, 1,6 mm

PriceData har fulgt prisen på DeWALT DCW200NT-XJ - SOLO -, Rystepudser, Sort, Gul, Børstefri, 8000 OPM, 13500 OPM, 1,6 mm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.181 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 1.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.238 kr.

Den nuværende pris på 1.234 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for DeWALT DCW200NT-XJ - SOLO -, Rystepudser, Sort, Gul, Børstefri, 8000 OPM, 13500 OPM, 1,6 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for DeWALT DCW200NT-XJ - SOLO -, Rystepudser, Sort, Gul, Børstefri, 8000 OPM, 13500 OPM, 1,6 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.234 kr4 kr (0%)
31. maj 20261.238 kr2 kr (0%)
29. maj 20261.240 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.239 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.238 kr23 kr (2%)
14. maj 20261.215 kr3 kr (0%)
7. maj 20261.218 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.219 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.220 kr2 kr (0%)
29. apr. 20261.222 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret