Gå til hovedindhold

DeWALT DCN660NT-XJ - Sømmaskine - ledningfri - 48 Joule - intet batteri - 18 V - SOLO

DewaltRedskaberEAN: 5035048631652
Pris fra 2.678 krtil 4.256,55 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.578,55 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.659 kr 25. maj

Sammenlign priser på DeWALT DCN660NT-XJ - Sømmaskine - ledningfri - 48 Joule - intet batteri - 18 V - SOLO og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2678 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT DCN660NT-XJ Sømpistol 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet
2.678 kr
Til butik
DeWALT DCN660NT-XJ Sømpistol 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet billede

Produktinformation

DeWALT DCN660NT-XJ - Sømmaskine - ledningfri - 48 joule - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCN660NT-XJ
EAN: 5035048631652
Varenr.: 994806696
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DCN660NT-XJ - Sømmaskine - ledningfri - 48 Joule - intet batteri - 18 V - SOLO
2.753,48 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt DCN660NT-XJ Cordless Nailer 63mm 18V
2.940 kr
Til butik
Dewalt DCN660NT-XJ Cordless Nailer 63mm 18V billede

Produktinformation

18V XR LI-ION KULLØS 16GA DYKKERPISTOL, LØS ENHED I TSTAK, Den seneste generation 18V XR Li-Ion kulløs 16Ga dykkerpistol med den nyeste teknologi inden for dykkerpistoler, Kulløs motor med en køretid, der ikke kan slås, Kompakt, let, ergonomisk design gør maskinen brugervenlig og samtidig hårdfør til miljøet på byggepladsen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: DCN660NT
EAN: 5035048631652
Varenr.: 2793843
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DeWALT DCN660NT-XJ Sømpistol 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet
3.159 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWalt 18V XR 16GA dykkerpistol u. batteri
3.199 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DeWALT DCN660NT-XJ 18V XR sømpistol - uden batteri og lader
3.199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DeWALT DCN660NT-XJ 18V XR sømpistol - uden batteri og lader
3.219 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DEWALT 18V XR 16Ga dykkerpistol DCN660NT-XJ
4.256,55 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCN660NT-XJ - Sømmaskine - ledningfri - 48 Joule - intet batteri - 18 V - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCN660NT-XJ - Sømmaskine - ledningfri - 48 Joule - intet batteri - 18 V - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.678 kr2.678 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.753,48 kr2.753,48 krKøb
3Proshop DK2.940 kr2.940 krKøb
4Ultrashop3.159 kr3.159 krKøb
5LavprisVærktøj3.199 kr3.199 krKøb
6Boligcenter DK3.199 kr3.199 krKøb
7Vivas DK3.219 kr3.308 krKøb
8EL-GROSSISTEN4.256,55 kr4.256,55 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT DCN660NT-XJ - Sømmaskine - ledningfri - 48 Joule - intet batteri - 18 V - SOLO

PriceData har fulgt prisen på DeWALT DCN660NT-XJ - Sømmaskine - ledningfri - 48 Joule - intet batteri - 18 V - SOLO i 185 dage. Laveste pris i perioden er 2.561 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 3.219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.815 kr.

Den nuværende pris på 2.678 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for DeWALT DCN660NT-XJ - Sømmaskine - ledningfri - 48 Joule - intet batteri - 18 V - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for DeWALT DCN660NT-XJ - Sømmaskine - ledningfri - 48 Joule - intet batteri - 18 V - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20262.678 kr19 kr (1%)
25. maj 20262.659 kr270 kr (9%)
23. maj 20262.929 kr3 kr (0%)
21. maj 20262.926 kr8 kr (0%)
19. maj 20262.934 kr3 kr (0%)
15. maj 20262.931 kr3 kr (0%)
14. maj 20262.928 kr3 kr (0%)
13. maj 20262.931 kr4 kr (0%)
12. maj 20262.935 kr5 kr (0%)
10. maj 20262.940 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret