Gå til hovedindhold

DeWalt DCMPW1000N-XJ 54V XR FlexVolt Højtryksrenser

DewaltEAN: 5035048842096
Pris fra 2.012 krtil 2.719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 707 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.815 kr 16. apr.

Sammenlign priser på DeWalt DCMPW1000N-XJ 54V XR FlexVolt Højtryksrenser og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2012 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWalt DCMPW1000N-XJ 54V XR FlexVolt Højtryksrenser
2.012 kr
Til butik
DeWalt DCMPW1000N-XJ 54V XR FlexVolt Højtryksrenser billede

Produktinformation

DeWalt DCMPW1000N-XJ 54V XR FlexVolt - Højtryksrenser - 69 Bar

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCMPW1000N-XJ
EAN: 5035048842096
Varenr.: 1004160855
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Akku højtryksrenser 54V XR 0*Ah
2.199 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DeWalt DCMPW1000N-XJ 54V XR FlexVolt Højtryksrenser
2.369 kr
Til butik
DeWalt DCMPW1000N-XJ 54V XR FlexVolt Højtryksrenser billede

Produktinformation

DeWalt DCMPW1000N-XJ 54V XR FlexVolt Højtryksrenser Oplev kraften af DeWalt DCMPW1000N-XJ 54V XR FlexVolt højtryksrenser, designet til at tackle selv de mest udfordrende rengøringsopgaver. Med sin innovative 54V XR FlexVolt teknologi, tilbyder denne højtr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Kategori: Rengøring
EAN: 5035048842096
Varenr.: 131288
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DeWALT 54V XR akku højtryksrenser - uden batteri
2.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DeWALT 54V XR akku højtryksrenser - uden batteri
2.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWalt DCMPW1000N-XJ 54V XR FlexVolt Højtryksrenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWalt DCMPW1000N-XJ 54V XR FlexVolt Højtryksrenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.012 kr2.012 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.199 kr2.199 krKøb
3Ultrashop2.369 kr2.369 krKøb
4Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
5Vivas DK2.719 kr3.918 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWalt DCMPW1000N-XJ 54V XR FlexVolt Højtryksrenser

PriceData har fulgt prisen på DeWalt DCMPW1000N-XJ 54V XR FlexVolt Højtryksrenser i 66 dage. Laveste pris i perioden er 1.815 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 2.329 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.161 kr.

Den nuværende pris på 2.012 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for DeWalt DCMPW1000N-XJ 54V XR FlexVolt Højtryksrenser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for DeWalt DCMPW1000N-XJ 54V XR FlexVolt Højtryksrenser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.012 kr187 kr (9%)
30. maj 20262.199 kr130 kr (6%)
26. maj 20262.329 kr85 kr (4%)
25. maj 20262.244 kr269 kr (14%)
22. maj 20261.975 kr344 kr (15%)
21. maj 20262.319 kr231 kr (11%)
20. maj 20262.088 kr11 kr (1%)
19. maj 20262.099 kr11 kr (1%)
18. maj 20262.110 kr11 kr (1%)
17. maj 20262.121 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret