Gå til hovedindhold

DeWALT DCLE34031N-XJ 18V XR krydslinjelaser med 3 grønne 360° linjer

DewaltRedskaberEAN: 5035048749678
Pris fra 3.150 krtil 4.350 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.200 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.117 kr 10. apr.

Sammenlign priser på DeWALT DCLE34031N-XJ 18V XR krydslinjelaser med 3 grønne 360° linjer og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3150 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DEWALT 18V XR Laser DCLE34031N-XJ med 3 grønne 360° lasercirkler
3.150 kr
Til butik
DEWALT 18V XR Laser DCLE34031N-XJ med 3 grønne 360° lasercirkler billede

Produktinformation

DEWALT DCLE34031N-XJ 18V XR Laser

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCLE34031N-XJ
EAN: 5035048749678
Varenr.: 1000618228
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt DCLE34031N-XJ linear laser
3.267 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DeWALT DCLE34031N-XJ 18V XR krydslinjelaser med 3 grønne 360° linjer
3.699 kr
Til butik
DeWALT DCLE34031N-XJ 18V XR krydslinjelaser med 3 grønne 360° linjer billede

Produktinformation

DEWALT DCLE34031N-XJ 18V XR LaserDeWALT DCLE34031N er et krydslinjelaser-vaterpas designet til professionelle og gør-det-selv-entusiaster. Med en lysegrøn laserlinje forbedrer dette værktøj synligheden og muliggør præcise målinger op til 40 m. Med en selvnivellerende funktion giver det hurtige og nøjagtige opsætninger, mens pendullåsen sikrer stabilitet under transport og opbevaring. Denne lasernivelleringsenhed er baseret på 12V XR-batteriplatformen til elværktøj, hvilket gør den praktisk at have i din værktøjssamling. Den har også en målehukommelsesfunktion, der sikrer, at ingen detaljer går tabt under arbejdet. Den komplette pakke indeholder en lasermålplade og et drejeligt magnetisk beslag, der giver alsidige monteringsmuligheder.GenereltFunktioner: 12V XR el-værktøj batteriplatform3 x 360° linjetilstandselvplanerendegrøn laserlinjependullåssidste måling-hukommelsePakkeindhold: Drejbar magnetisk beslag, lasermålpladeProdukttype: KrydslinjelaservaterpasMåleværktøjPræcision: +/- 3 mm/10 mSynlighedsrækkevidde: 40 mBatteriForsynet spænding: 18 VDiversePakketype: EtuiProducentgarantiProducentgaranti: 3 år med produktregistrering...

Produktspecifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Elværktøj
Vægt: 2.86g
EAN: 5035048749678
Varenr.: 2010389
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DEWALT 18V XR Laser DCLE34031N-XJ med 3 grønne 360° lasercirkler
3.719 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DeWALT DCLE34031N-XJ 18V XR krydslinjelaser med 3 grønne 360° linjer
3.719 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DEWALT 18V XR laser DCLE34031N-XJ med 3 grønne 360° lasercirkler
4.335,3 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dewalt 18V XR 3x360° kompakt laser, grøn, solo – DCLE34031N-XJ
4.350 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCLE34031N-XJ 18V XR krydslinjelaser med 3 grønne 360° linjer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCLE34031N-XJ 18V XR krydslinjelaser med 3 grønne 360° linjer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.150 kr3.150 krKøb
2Proshop DK3.267 kr3.267 krKøb
3Boligcenter DK3.699 kr3.699 krKøb
4Ultrashop3.719 kr3.719 krKøb
5Vivas DK3.719 kr3.788 krKøb
6EL-GROSSISTEN4.335,3 kr4.335,3 krKøb
7Homeshop DK4.350 kr4.350 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT DCLE34031N-XJ 18V XR krydslinjelaser med 3 grønne 360° linjer

PriceData har fulgt prisen på DeWALT DCLE34031N-XJ 18V XR krydslinjelaser med 3 grønne 360° linjer i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.046 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 3.679 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.173 kr.

Den nuværende pris på 3.150 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for DeWALT DCLE34031N-XJ 18V XR krydslinjelaser med 3 grønne 360° linjer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for DeWALT DCLE34031N-XJ 18V XR krydslinjelaser med 3 grønne 360° linjer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.150 kr40 kr (1%)
27. maj 20263.190 kr11 kr (0%)
26. maj 20263.201 kr11 kr (0%)
25. maj 20263.212 kr11 kr (0%)
24. maj 20263.223 kr11 kr (0%)
23. maj 20263.234 kr11 kr (0%)
22. maj 20263.245 kr11 kr (0%)
21. maj 20263.256 kr11 kr (0%)
20. maj 20263.267 kr11 kr (0%)
19. maj 20263.278 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret