Gå til hovedindhold

DeWALT DCF620P2K-QW - Autofremføringsskruetrækker - ledningfri - 1/4 unbrakosokkel 6.35 mm - 30 N·m - 18 V

DewaltRedskaberEAN: 5035048548134
Pris fra 2.270 krtil 2.719 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 449 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.254 kr 3. maj

Sammenlign priser på DeWALT DCF620P2K-QW - Autofremføringsskruetrækker - ledningfri - 1/4 unbrakosokkel 6.35 mm - 30 N·m - 18 V og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2270 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DCF620P2K-QW - Autofremføringsskruetrækker - ledningfri - 1/4 unbrakosokkel 6.35 mm - 30 N·m - 18 V
2.270 kr
Til butik
DeWALT DCF620P2K-QW - Autofremføringsskruetrækker - ledningfri - 1/4 unbrakosokkel 6.35 mm - 30 N·m - 18 V billede

Produktspecifikationer

Mærke: DeWalt
Kategori: Bore/Skruemaskiner
Farve: 4
Artikel nr.: DCF620P2K-QW
EAN: 5035048548134
Varenr.: 4385200
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT DCF620P2K-QW Autofremføringsskruetrækker 18V
2.274 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt DCF620P2K-QW 18V XR brushless drywall screwdriver 5.0Ah
2.437 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DeWALT DCF620P2K-QW Skruvmejsel med automatisk matning 1/4 sexkant
2.521 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DeWALT DCF620P2K-QW Autofremføringsskruetrækker 18V
2.699 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skruemaskine med autofremføring DeWALT DCF620P2K-QW 18 V 1/4"
2.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skruemaskine med autofremføring DeWALT DCF620P2K-QW 18 V 1/4"
2.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCF620P2K-QW - Autofremføringsskruetrækker - ledningfri - 1/4 unbrakosokkel 6.35 mm - 30 N·m - 18 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCF620P2K-QW - Autofremføringsskruetrækker - ledningfri - 1/4 unbrakosokkel 6.35 mm - 30 N·m - 18 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.270 kr2.270 krKøb
2CompuMail DK2.274 kr2.274 krKøb
3Proshop DK2.437 kr2.437 krKøb
4Teknikproffset DK2.521 kr2.590 krKøb
5Ultrashop2.699 kr2.699 krKøb
6Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
7Vivas DK2.719 kr2.788 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT DCF620P2K-QW - Autofremføringsskruetrækker - ledningfri - 1/4 unbrakosokkel 6.35 mm - 30 N·m - 18 V

PriceData har fulgt prisen på DeWALT DCF620P2K-QW - Autofremføringsskruetrækker - ledningfri - 1/4 unbrakosokkel 6.35 mm - 30 N·m - 18 V i 141 dage. Laveste pris i perioden er 2.116 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 2.436 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.276 kr.

Den nuværende pris på 2.270 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for DeWALT DCF620P2K-QW - Autofremføringsskruetrækker - ledningfri - 1/4 unbrakosokkel 6.35 mm - 30 N·m - 18 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for DeWALT DCF620P2K-QW - Autofremføringsskruetrækker - ledningfri - 1/4 unbrakosokkel 6.35 mm - 30 N·m - 18 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.270 kr2 kr (0%)
28. maj 20262.272 kr2 kr (0%)
27. maj 20262.274 kr20 kr (1%)
26. maj 20262.294 kr33 kr (1%)
25. maj 20262.261 kr13 kr (1%)
23. maj 20262.274 kr155 kr (6%)
22. maj 20262.429 kr135 kr (6%)
21. maj 20262.294 kr6 kr (0%)
16. maj 20262.288 kr6 kr (0%)
12. maj 20262.294 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret