Gå til hovedindhold

DeWALT DCF510N-XJ elektrisk skiftenøgle

DewaltRedskaberEAN: 5035048789667
Pris fra 1.658 krtil 1.919 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 261 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.560 kr 19. apr.

Sammenlign priser på DeWALT DCF510N-XJ elektrisk skiftenøgle og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1658 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT DCF510N-XJ elektrisk skiftenøgle
1.658 kr
Til butik
DeWALT DCF510N-XJ elektrisk skiftenøgle billede

Produktinformation

DeWALT DCF510N-XJ. Vægt: 1,2 kg. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCF510N-XJ
EAN: 5035048789667
Varenr.: 1001975831
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt DCF510N-XJ Power Wrench (Solo)
1.709 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DCF510N-XJ, 1,2 kg, 1 stk - SOLO
1.742 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Akku skraldenøgle 18 V DeWALT DCF510N
-5%1.899 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Akku skraldenøgle 18 V DeWALT DCF510N
-5%1.919 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCF510N-XJ elektrisk skiftenøgle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCF510N-XJ elektrisk skiftenøgle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.658 kr1.658 krKøb
2Proshop DK1.709 kr1.709 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.742 kr1.742 krKøb
4Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
5Vivas DK1.919 kr1.998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT DCF510N-XJ elektrisk skiftenøgle

PriceData har fulgt prisen på DeWALT DCF510N-XJ elektrisk skiftenøgle i 165 dage. Laveste pris i perioden er 1.560 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 1.898 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.727 kr.

Den nuværende pris på 1.658 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for DeWALT DCF510N-XJ elektrisk skiftenøgle. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for DeWALT DCF510N-XJ elektrisk skiftenøgle de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.658 kr28 kr (2%)
22. maj 20261.630 kr3 kr (0%)
6. maj 20261.627 kr50 kr (3%)
24. apr. 20261.577 kr17 kr (1%)
19. apr. 20261.560 kr40 kr (3%)
18. apr. 20261.600 kr44 kr (3%)
1. apr. 20261.644 kr31 kr (2%)
31. mar. 20261.675 kr22 kr (1%)
29. mar. 20261.697 kr20 kr (1%)
28. mar. 20261.717 kr111 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret