Gå til hovedindhold

DeWALT DCD805H2T-QW, 1,3 cm, 1,3 cm, 1,5 mm, 1,3 cm, 500 W, 18 V

DewaltEAN: 5035048793602
Pris fra 2.932 krtil 3.449 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 517 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.832 kr 21. apr.

Sammenlign priser på DeWALT DCD805H2T-QW, 1,3 cm, 1,3 cm, 1,5 mm, 1,3 cm, 500 W, 18 V og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2932 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT DCD805H2T-QW elektrisk skruetrækker & slagbor
2.932 kr
Til butik
DeWALT DCD805H2T-QW elektrisk skruetrækker & slagbor billede

Produktinformation

DeWALT DCD805H2T-QW. Bore diameter, stål (maks.): 1,3 cm, Borediameter i murværk (maks.): 1,3 cm, Borepatron, kæbe bredde (min.): 1,5 mm. Udgangseffekt: 500 W, Batterispænding: 18 V, Batterikapacitet: 5 At. Vægt: 1,34 kg

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCD805H2T-QW
EAN: 5035048793602
Varenr.: 1001124674
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DCD805H2T-QW, 1,3 cm, 1,3 cm, 1,5 mm, 1,3 cm, 500 W, 18 V
2.966 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DeWALT DCD805H2T-QW bore-/skruemaskine med slag, 18 V 5 Ah
-11%3.399 kr
Før 3.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
DeWALT DCD805H2T-QW bore-/skruemaskine med slag, 18 V 5 Ah billede

Produktinformation

DeWALT DCD805H2T-QW. Bore diameter, stål (maks.): 1,3 cm, Borediameter i murværk (maks.): 1,3 cm, Borepatron, kæbe bredde (min.): 1,5 mm. Udgangseffekt: 500 W, Batterispænding: 18 V, Batterikapacitet: 5 At. Vægt: 1,34 kgFunktionerIndbygget lys: JaPræstationBore diameter, stål (maks.): 1,3 cmBorediameter i murværk (maks.): 1,3 cmBorepatron, kæbe bredde (min.): 1,5 mmBorepatron, kæbe breddee (maks.): 1,3 cmStrømstyringBatterikapacitet: 5 AtBatterispænding: 18 VUdgangseffekt: 500 WVægt & størrelserVægt: 1,34 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Bore og Skruemaskiner
Vægt: 5.16g
EAN: 5035048793602
Varenr.: 2163946
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DeWALT DCD805H2T-QW bore-/skruemaskine med slag, 18 V 5 Ah
-10%3.419 kr
Før 3.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DeWALT DCD805H2T-QW elektrisk skruetrækker & slagbor
3.449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCD805H2T-QW, 1,3 cm, 1,3 cm, 1,5 mm, 1,3 cm, 500 W, 18 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCD805H2T-QW, 1,3 cm, 1,3 cm, 1,5 mm, 1,3 cm, 500 W, 18 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.932 kr2.932 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.966 kr2.966 krKøb
3Boligcenter DK3.399 kr3.399 krKøb
4Vivas DK3.419 kr3.488 krKøb
5Ultrashop3.449 kr3.449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT DCD805H2T-QW, 1,3 cm, 1,3 cm, 1,5 mm, 1,3 cm, 500 W, 18 V

PriceData har fulgt prisen på DeWALT DCD805H2T-QW, 1,3 cm, 1,3 cm, 1,5 mm, 1,3 cm, 500 W, 18 V i 135 dage. Laveste pris i perioden er 2.794 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 3.835 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.023 kr.

Den nuværende pris på 2.932 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for DeWALT DCD805H2T-QW, 1,3 cm, 1,3 cm, 1,5 mm, 1,3 cm, 500 W, 18 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for DeWALT DCD805H2T-QW, 1,3 cm, 1,3 cm, 1,5 mm, 1,3 cm, 500 W, 18 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.932 kr31 kr (1%)
27. maj 20262.901 kr2 kr (0%)
25. maj 20262.903 kr2 kr (0%)
23. maj 20262.905 kr11 kr (0%)
22. maj 20262.916 kr16 kr (1%)
20. maj 20262.932 kr5 kr (0%)
19. maj 20262.937 kr2 kr (0%)
18. maj 20262.939 kr2 kr (0%)
17. maj 20262.941 kr2 kr (0%)
16. maj 20262.943 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret