Gå til hovedindhold

DeWALT DCD800E2T-QW, Pistolgreb boremaskine, Børstefri, Sort, Gul, 1,3 cm, 2000 rpm, 5,5 cm

Pris fra 2.168 krtil 2.419 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 251 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.148 kr 4. mar.

Sammenlign priser på DeWALT DCD800E2T-QW, Pistolgreb boremaskine, Børstefri, Sort, Gul, 1,3 cm, 2000 rpm, 5,5 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2168 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT DCD800E2T-QW Bore-/skruemaskine 18V
2.168 kr
Til butik
DeWALT DCD800E2T-QW Bore-/skruemaskine 18V billede

Produktinformation

DeWALT DCD800E2T-QW. Produktdesign: Pistolgreb boremaskine, Motortype: Børstefri, Produktfarve: Sort, Gul. Borepatron, kæbe breddee (maks.): 1,3 cm, Tomgang (maks.): 2000 rpm, Bore diameter, træ (maks.): 5,5 cm. Strømkilde: Batteri, Indgangseffekt: 850 W, Batteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion). Vægt: 1,28 kg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCD800E2T-QW
EAN: 5035048788219
Varenr.: 1000618198
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt DCD800E2T-QW Drill
2.180 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DCD800E2T-QW, Pistolgreb boremaskine, Børstefri, Sort, Gul, 1,3 cm, 2000 rpm, 5,5 cm
2.217 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bore-/skruemaskine DeWALT DCD800E2T-QW 18 V XR børsteløs - 2.000 o/min, 1,28 kg (sort/gul)
2.399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bore-/skruemaskine DeWALT DCD800E2T-QW 18 V XR børsteløs - 2.000 o/min, 1,28 kg (sort/gul)
2.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCD800E2T-QW, Pistolgreb boremaskine, Børstefri, Sort, Gul, 1,3 cm, 2000 rpm, 5,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCD800E2T-QW, Pistolgreb boremaskine, Børstefri, Sort, Gul, 1,3 cm, 2000 rpm, 5,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.168 kr2.168 krKøb
2Proshop DK2.180 kr2.180 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.217 kr2.217 krKøb
4Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
5Vivas DK2.419 kr2.498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT DCD800E2T-QW, Pistolgreb boremaskine, Børstefri, Sort, Gul, 1,3 cm, 2000 rpm, 5,5 cm

PriceData har fulgt prisen på DeWALT DCD800E2T-QW, Pistolgreb boremaskine, Børstefri, Sort, Gul, 1,3 cm, 2000 rpm, 5,5 cm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 2.146 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 3.404,69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.296 kr.

Den nuværende pris på 2.168 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for DeWALT DCD800E2T-QW, Pistolgreb boremaskine, Børstefri, Sort, Gul, 1,3 cm, 2000 rpm, 5,5 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for DeWALT DCD800E2T-QW, Pistolgreb boremaskine, Børstefri, Sort, Gul, 1,3 cm, 2000 rpm, 5,5 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20262.168 kr2 kr (0%)
23. maj 20262.170 kr18 kr (1%)
22. maj 20262.152 kr4 kr (0%)
4. mar. 20262.148 kr76 kr (3%)
3. mar. 20262.224 kr153 kr (6%)
1. mar. 20262.377 kr6 kr (0%)
28. feb. 20262.383 kr393 kr (14%)
22. feb. 20262.776 kr628,69 kr (18%)
20. feb. 20263.404,69 kr904,34 kr (36%)
19. feb. 20262.500,35 kr214,35 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret