Gå til hovedindhold

Dewalt Akkuplæneklipper DCMWSP156N-XJ 2X18V LAWN MOWER SELF-PROPELLED RWD.53CM SOLO

DeWaltHjem og haveEAN: 5035048809235
Pris fra 3.999 krtil 5.479,74 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 1.480,74 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.875 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Dewalt Akkuplæneklipper DCMWSP156N-XJ 2X18V LAWN MOWER SELF-PROPELLED RWD.53CM SOLO og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3999 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWalt DCMWSP156N-XJ Batteri Plæneklipper - SOLO
3.999 kr
Til butik
DeWalt DCMWSP156N-XJ Batteri Plæneklipper - SOLO billede

Produktspecifikationer

Mærke: DeWalt
Kategori: Batteri Plæneklippere
Farve: 1
Artikel nr.: DCMWSP156N-XJ
EAN: 5035048809235
Varenr.: 20850752
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt XR plæneklipper 53 cm, 18V, selvkørende, u. batteri
3.999 kr
Til butik
Dewalt XR plæneklipper 53 cm, 18V, selvkørende, u. batteri billede

Produktinformation

Kom omkring på plænen, lydløst og nemt med XR plæneklipperen Dewalts XR batteri-serie gør det muligt for dig at bruge et væld af maskiner, med det samme batteri. Det er smart og hjælper med at holde rodet i skuret/garagen nede. Med denne plæneklipper, kan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DeWalt
Kategori: Havemaskiner
Farve: yellow, black
Størrelse: 53 cm
EAN: 5035048809235
Varenr.: 881414733
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Dewalt plæneklipper 18V, DCMWSP156N-XJ, selvkørende
4.199 kr
Til butik
Dewalt plæneklipper 18V, DCMWSP156N-XJ, selvkørende billede

Produktinformation

Kraftfuld plæneklipper til store græsarealer Med denne plæneklipper får du en robust løsning til effektiv klipning af både små og store haver. Plæneklipperen bruger to 18V XR-batterier, hvilket giver dig masser af kraft til at klare selv højt græs uden at...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DeWalt
Kategori: Have & udendørsliv
Farve: yellow, black
Størrelse: 53 cm
EAN: 5035048809235
Varenr.: 881414733
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dewalt Dcmwsp156N-Xj 2X18V Plæneklipper Selvkørende
4.313 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DeWALT DCMWSP156N-XJ batteridrevet plæneklipper 53 cm - selvkørende baghjulstræk
4.399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DeWALT DCMWSP156N-XJ batteridrevet plæneklipper 53 cm - selvkørende baghjulstræk
4.419 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dewalt plæneklipper 18V, DCMWSP156N-XJ, selvkørende
4.499 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt Akkuplæneklipper DCMWSP156N-XJ 2X18V LAWN MOWER SELF-PROPELLED RWD.53CM SOLO
4.570 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DEWALT 18V XR plæneklipper DCMWSP156N-XJ, 530 mm, selvkørende
5.479,74 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dewalt Akkuplæneklipper DCMWSP156N-XJ 2X18V LAWN MOWER SELF-PROPELLED RWD.53CM SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dewalt Akkuplæneklipper DCMWSP156N-XJ 2X18V LAWN MOWER SELF-PROPELLED RWD.53CM SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.999 kr4.198 krKøb
2LavprisVærktøj3.999 kr3.999 krKøb
3LavprisEl4.199 kr4.199 krKøb
4CompuMail DK4.313 kr4.313 krKøb
5Boligcenter DK4.399 kr4.399 krKøb
6Vivas DK4.419 kr4.918 krKøb
7Greenline4.499 kr4.499 krKøb
8Proshop DK4.570 kr4.570 krKøb
9EL-GROSSISTEN5.479,74 kr5.479,74 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dewalt Akkuplæneklipper DCMWSP156N-XJ 2X18V LAWN MOWER SELF-PROPELLED RWD.53CM SOLO

PriceData har fulgt prisen på Dewalt Akkuplæneklipper DCMWSP156N-XJ 2X18V LAWN MOWER SELF-PROPELLED RWD.53CM SOLO i 154 dage. Laveste pris i perioden er 3.863 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 3.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.942 kr.

Den nuværende pris på 3.999 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Dewalt Akkuplæneklipper DCMWSP156N-XJ 2X18V LAWN MOWER SELF-PROPELLED RWD.53CM SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Dewalt Akkuplæneklipper DCMWSP156N-XJ 2X18V LAWN MOWER SELF-PROPELLED RWD.53CM SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20263.999 kr80 kr (2%)
19. maj 20263.919 kr15 kr (0%)
16. maj 20263.934 kr20 kr (1%)
15. maj 20263.954 kr45 kr (1%)
10. maj 20263.999 kr4 kr (0%)
9. maj 20263.995 kr4 kr (0%)
8. maj 20263.999 kr10 kr (0%)
5. maj 20263.989 kr6 kr (0%)
3. maj 20263.995 kr4 kr (0%)
27. apr. 20263.999 kr23 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret