Gå til hovedindhold

Dewalt Akkuplæneklipper DCMWSP156N-XJ 2X18V LAWN MOWER SELF-PROPELLED RWD.53CM SOLO

DewaltHjem og haveEAN: 5035048809235
Pris fra 3.699 krtil 4.567 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 868 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dewalt Akkuplæneklipper DCMWSP156N-XJ 2X18V LAWN MOWER SELF-PROPELLED RWD.53CM SOLO og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3699 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt XR plæneklipper 53 cm, 18V, selvkørende, u. batteri
-8%3.699 kr
Før 3.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dewalt XR plæneklipper 53 cm, 18V, selvkørende, u. batteri billede

Produktinformation

Kom omkring på plænen, lydløst og nemt med XR plæneklipperen Dewalts XR batteri-serie gør det muligt for dig at bruge et væld af maskiner, med det samme batteri. Det er smart og hjælper med at holde rodet i skuret/garagen nede. Med denne plæneklipper, kan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DeWalt
Kategori: Havemaskiner
Farve: yellow, black
Størrelse: 53 cm
EAN: 5035048809235
Varenr.: 881414733
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Dewalt plæneklipper 18V, DCMWSP156N-XJ, selvkørende
-7%3.899 kr
Før 4.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dewalt plæneklipper 18V, DCMWSP156N-XJ, selvkørende billede

Produktinformation

Kraftfuld plæneklipper til store græsarealer Med denne plæneklipper får du en robust løsning til effektiv klipning af både små og store haver. Plæneklipperen bruger to 18V XR-batterier, hvilket giver dig masser af kraft til at klare selv højt græs uden at...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DeWalt
Kategori: Have & udendørsliv
Farve: yellow, black
Størrelse: 53 cm
EAN: 5035048809235
Varenr.: 881414733
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWalt DCMWSP156N-XJ Batteri Plæneklipper - SOLO
3.999 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dewalt Dcmwsp156N-Xj 2X18V Plæneklipper Selvkørende
4.308 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DeWALT DCMWSP156N-XJ batteridrevet plæneklipper 53 cm - selvkørende baghjulstræk
4.399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DeWALT DCMWSP156N-XJ batteridrevet plæneklipper 53 cm - selvkørende baghjulstræk
4.419 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dewalt plæneklipper 18V, DCMWSP156N-XJ, selvkørende
4.499 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt Akkuplæneklipper DCMWSP156N-XJ 2X18V LAWN MOWER SELF-PROPELLED RWD.53CM SOLO
4.567 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dewalt Akkuplæneklipper DCMWSP156N-XJ 2X18V LAWN MOWER SELF-PROPELLED RWD.53CM SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dewalt Akkuplæneklipper DCMWSP156N-XJ 2X18V LAWN MOWER SELF-PROPELLED RWD.53CM SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj3.699 kr3.699 krKøb
2LavprisEl3.899 kr3.899 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.999 kr4.198 krKøb
4CompuMail DK4.308 kr4.308 krKøb
5Boligcenter DK4.399 kr4.399 krKøb
6Vivas DK4.419 kr4.918 krKøb
7Greenline4.499 kr4.499 krKøb
8Proshop DK4.567 kr4.567 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dewalt Akkuplæneklipper DCMWSP156N-XJ 2X18V LAWN MOWER SELF-PROPELLED RWD.53CM SOLO

PriceData har fulgt prisen på Dewalt Akkuplæneklipper DCMWSP156N-XJ 2X18V LAWN MOWER SELF-PROPELLED RWD.53CM SOLO i 154 dage. Laveste pris i perioden er 3.699 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 3.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.934 kr.

Den nuværende pris på 3.699 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Dewalt Akkuplæneklipper DCMWSP156N-XJ 2X18V LAWN MOWER SELF-PROPELLED RWD.53CM SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Dewalt Akkuplæneklipper DCMWSP156N-XJ 2X18V LAWN MOWER SELF-PROPELLED RWD.53CM SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.699 kr300 kr (8%)
26. maj 20263.999 kr80 kr (2%)
19. maj 20263.919 kr15 kr (0%)
16. maj 20263.934 kr20 kr (1%)
15. maj 20263.954 kr45 kr (1%)
10. maj 20263.999 kr4 kr (0%)
9. maj 20263.995 kr4 kr (0%)
8. maj 20263.999 kr10 kr (0%)
5. maj 20263.989 kr6 kr (0%)
3. maj 20263.995 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret