Gå til hovedindhold

Dewalt 54V XR FLEXVOLT 305 mm geringssav - solo - DCS781N-XJ

DeWALTEAN: 5035048747780
Pris fra 7.226 krtil 9.150 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.924 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.818 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Dewalt 54V XR FLEXVOLT 305 mm geringssav - solo - DCS781N-XJ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7226 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dewalt Dcs781N-Xj Batteridrevet Rundsav
7.226 kr
Til butik
Dewalt Dcs781N-Xj Batteridrevet Rundsav billede

Produktinformation

Dewalt - Dcs781N-Xj - Batteridrevet Sav - 54V - 305 Mm - Børsteløs Motor - Letvægts - Uden Batteri

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCS781N-XJ
EAN: 5035048747780
Varenr.: 1001124770
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt DCS781N-XJ Mitre Saw (Solo)
7.305 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DCS781N-XJ, 450 mm, 23,2 kg, 1 stk - SOLO
7.764 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dewalt Dcs781N-Xj Batteridrevet Rundsav
8.439 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dewalt 54V XR FLEXVOLT 305 mm geringssav – solo - DCS781N-XJ
9.150 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dewalt 54V XR FLEXVOLT 305 mm geringssav - solo - DCS781N-XJ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dewalt 54V XR FLEXVOLT 305 mm geringssav - solo - DCS781N-XJ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.226 kr7.226 krKøb
2Proshop DK7.305 kr7.305 krKøb
3CS MEGASTORE DK7.764 kr7.833 krKøb
4Ultrashop8.439 kr8.439 krKøb
5Homeshop DK9.150 kr9.150 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dewalt 54V XR FLEXVOLT 305 mm geringssav - solo - DCS781N-XJ

PriceData har fulgt prisen på Dewalt 54V XR FLEXVOLT 305 mm geringssav - solo - DCS781N-XJ i 181 dage. Laveste pris i perioden er 6.760 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 9.289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.517 kr.

Den nuværende pris på 7.226 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for Dewalt 54V XR FLEXVOLT 305 mm geringssav - solo - DCS781N-XJ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for Dewalt 54V XR FLEXVOLT 305 mm geringssav - solo - DCS781N-XJ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20267.226 kr1 kr (0%)
29. maj 20267.227 kr63 kr (1%)
27. maj 20267.164 kr2 kr (0%)
26. maj 20267.166 kr2 kr (0%)
24. maj 20267.168 kr27 kr (0%)
23. maj 20267.141 kr27 kr (0%)
22. maj 20267.168 kr8 kr (0%)
21. maj 20267.176 kr25 kr (0%)
20. maj 20267.151 kr27 kr (0%)
19. maj 20267.178 kr25 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret